7 دلیل برای تماس با یک متخصص برای تعمیر یخچال داخلی

در این بخش، ما به هفت دلیلی که باید در نظر داشته باشید با شخصی برای یخچال دستی خود تماس بگیرید، بررسی می کنیم. به خاطر داشته باشید که ما در این بخش عواملی مانند سن محصول یا نام تجاری را در نظر نخواهیم گرفت.

بوی عجیب یا نامطبوع همیشه باید باعث نگرانی در مورد یخچال دستی شما شود. ماهیت دقیق این مشکل به خود بوی بستگی دارد. اگر بو شبیه مواد شیمیایی است، ممکن است نشت مایع خنک کننده باشد.

اگر در منطقه لاس وگاس زندگی می کنید، به تعمیر لوازم خانگی دکتر لوازم خانگی نگاه نکنید. ما بیش از پانزده سال تجربه تعمیرات لوازم خانگی داریم که هر روز به آنها تکیه می کنیم. چه در مورد یخچال یا ماشین ظرفشویی خود به کمک نیاز داشته باشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. تماس بگیرید تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را راه اندازی کنیم.


منبع: https://appliancerepairinlasvegas.com/7-reasons-to-call-a-professional-to-repair-your-walk-in-fridge/

خرابی درب یخچال یک مشکل بزرگ برای رستوران ها است. یک چیز، هزینه انرژی آنها بیشتر است زیرا هوای خنک دائماً در حال خروج است. آنها همچنین می توانند مواد شما را سریعتر خراب کنند، که می تواند باعث بیمار شدن افراد شود.

آیا می دانستید که تمام شده است یک میلیون رستوران در سراسر ایالات متحده یافت می شود؟ بیشتر این مکان‌ها به ذخیره‌سازی جادار یک یخچال رومیزی نیاز دارند تا موجودی خود را برای مشتریان تازه نگه دارند. به این ترتیب، مشکل در واحد یخچال می تواند یک فاجعه برای یک رستوران باشد.

اگر دمای یخچال به اندازه کافی سرد نیست، ابتدا کنترل دما را بررسی کنید. در بسیاری از موارد، ممکن است شخصی آن را به طور تصادفی تنظیم کرده باشد. اگر زیر چهل تنظیم شده باشد، و هنوز خنک نمی شود، می تواند یکی از دو مشکل باشد.

آیا متوجه هزینه های سنگین انرژی برای رستوران خود شده اید؟ اگر مشکوک هستید که مشکل از یخچال شماست، احتمالاً مشکل در کویل های کندانسور است. زمانی که کویل ها کثیف هستند، نمی توانند گرما را به طور موثر آزاد کنند. در نتیجه خنک شدن یخچال بیشتر طول می کشد. به این ترتیب، باید مطمئن شوید که شخصی آنها را تمیز می کند تا بتوانید در هزینه خود صرفه جویی کنید.

برای یخچال و فریزر خود به کمک نیاز دارید؟ با تعمیرات لوازم خانگی دکتر لوازم خانگی تماس بگیرید

اولین مورد این است که خود ترموستات خراب است و نیاز به تعویض دارد. دوم این است که یک مشکل جدی تری مانند نشت وجود دارد. یا ممکن است نیاز به پر کردن مایع خنک کننده باشد.

4. درب یخچال خراب است

اگر هوا گرم است، پس باید در اسرع وقت با کسی در تماس باشید. موتور خراب به دو دلیل افتضاح است. یکی، تعمیر گرانی است. دوم، همه مواد غذایی در یخچال شما احتمالاً خراب می شوند. به این ترتیب، تا زمانی که آن را رفع نکنید، باید آن را خاموش کنید.

6. متوجه سوختن بیش از حد فریزر می شوید

پس چگونه می توان فهمید که کار می کند یا نه؟ هر روز باید دست خود را دور درب یخچال قرار دهید. اگر احساس می‌کنید هوا خارج می‌شود، نشانه‌ای است که مهر و موم درب یخچال شما به خطر افتاده است.

5. یخچال صداهای عجیبی تولید می کند

اگر بوی گند زدگی می‌دهد، این احتمال وجود دارد که مواد غذایی پوسیده شده ناشی از درجه حرارت پایین باشد. بنابراین، مطمئن شوید که هر روز صبح راه رفتن خود را بو کنید و در صورت آسیب دیدن با کسی تماس بگیرید.

3. کنترل دما کار نمی کند

با این حال، این نواحی می توانند به طور قابل توجهی بر میزان خرابی یخچال دستی شما تأثیر بگذارند. یخچال‌های قدیمی‌تر بیشتر در معرض خطر مکانیکی هستند. برخی از برندهای تجاری نیز بیشتر از سایرین احتمال شکستگی دارند.

1. گودال ها روی زمین تشکیل می شوند

اگر متوجه گودال‌هایی روی زمین شدید، وقت آن است که با یک متخصص تماس بگیرید. این معمولاً نشانه ای از مشکل آب بندی درب یا یک مشکل مشابه یخچال است. در برخی موارد، آب حتی می تواند به دیوارها یا سقف ها برسد. با این حال، این بیشتر یک مشکل تهویه مطبوع است تا یک مشکل لوازم خانگی.

زمزمه کم در اکثر یخچال‌های بزرگ کاملاً عادی است، اما اگر متوجه شدید که این صداها بلند می‌شوند یا بدتر از آن صدای تق تق/ تق تق می‌شود، وقت آن است که با کسی تماس بگیرید. این یک نشانه واضح است که موتور یخچال شما در شرف خراب شدن است. شما می توانید این را با احساس موتور تایید کنید.

برای جلوگیری از این اتفاق، مهم است که به نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یخچال در حال کارکردن است، دقت کنید. خوشبختانه، ما این راهنما را تنظیم کرده ایم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید آیا مشکلی در محصول شما وجود دارد یا خیر. به این ترتیب به محض اینکه متوجه شدید مشکلی وجود دارد، می توانید با یک متخصص تماس بگیرید. بیا شروع کنیم!

هفت نشانه که باید با یک متخصص تماس بگیرید تا یخچال خود را تعمیر کند

یخ زدگی که باعث سوختگی فریزر می شود زمانی رخ می دهد که هوای گرم با هوای سرد یخچال تماس پیدا کند. اگر فقط روی غذا متوجه آن شدید، احتمالاً مشکل در نحوه نگهداری مواد اولیه توسط کارمندان شما است. با این حال، نباید در مکان هایی مانند درها و دیوارهای یخچال دستی باشد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا برخی از نشانه‌هایی را که نشان می‌دهد یخچال دستشویی شما نیاز به تعمیر دارد را بیاموزید. هرچه زودتر بتوانید یکی از این علائم هشدار دهنده را شناسایی کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که بتوانید محصول خود را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل واقعی تعمیر کنید. با این حال، شما باید یک شرکت تعمیر حرفه ای را پیدا کنید که بداند آنها در حال انجام چه کاری هستند. پس چگونه یکی را پیدا می کنید؟

هنگام کار در صنعت رستوران، حفظ دمای ثابت کلیدی است. همه مواد باید در دمای زیر 40 درجه فارنهایت نگهداری شوند تا رشد باکتری ها کاهش یابد. به این ترتیب، نوسانات دما می تواند شرایط غذایی خطرناکی را برای مشتریان ایجاد کند.

اگر بدون مراقبت رها شود، این مشکل به راحتی می تواند تبدیل شود کپک یا کپک. یا بدتر از آن، یک کارمند ممکن است در حین کار بلغزد و بیفتد. بنابراین، اگر می خواهید از تخلفات کد بهداشتی یا پرداخت غرامت کارگران جلوگیری کنید، در اسرع وقت با آن برخورد کنید.

2. بوهای عجیب از یخچال می آید

اگر این اتفاق بیفتد، احتمالاً مشکل در جریان هوا از دریچه‌های یخچال است. سعی کنید مطمئن شوید که دریچه ها مسدود نشده باشند. اگر جواب نداد، با تعمیرکار تماس بگیرید.

7. صورت حساب های انرژی بالا