5 رایج ترین مشکلات و راه حل های خشک کن

صداهای ناخوشایند و بلند از مشکلات رایج خشک کن ها هستند و دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. این می تواند غلتک های نگهدارنده درام، قرقره بیکار یا چیزی باشد که در چرخ دمنده گیر کرده است. غلتک های نگهدارنده درام می توانند به مرور زمان فرسوده شوند و باعث ایجاد صدای کوبیدن یا غرش بلند شوند. قرقره idler که به حرکت درام کمک می کند نیز می تواند فرسوده شود و باعث ایجاد صدای ناخوشایند یا صدای جیر جیر شود. چیزی که در چرخ دمنده گیر کرده است، وقتی خشک کن روشن است، صدای تق تق ایجاد می کند. این مشکل باید حل شود تا از آسیب به خشک کن یا سایر مشکلات جلوگیری شود.

4. خشک کن برای خشک کردن لباس ها خیلی طول می کشد

خشک‌کن‌ها وسایل مهمی در همه خانه‌ها هستند که به خشک شدن و آماده‌سازی لباس‌های شما کمک می‌کنند. با این حال، مانند هر وسیله دیگری، خشک کن ها می توانند با مشکلاتی مواجه شوند که نیاز به یک دستگاه دارد خدمات تعمیر لوازم خانگی یا جایگزین زمانی که خشک کن شما طبق انتظار عمل نمی کند ممکن است خسته کننده باشد، اما قبل از اینکه عجله کنید و یک خشک کن جدید بخرید، چندین مشکل وجود دارد که می توانید به تنهایی آنها را عیب یابی و رفع کنید. در اینجا 5 رایج ترین مشکل خشک کن و راه حل هایی که ممکن است با آنها روبرو شوید آورده شده است:

1. خشک کن گرما تولید نمی کند

اگر خشک کن شما گرما تولید نمی کند، احتمال وجود مشکل در المنت گرمایشی زیاد است. بررسی کنید که آیا المنت گرمایش سوخته است یا خیر. المنت های گرمایشی نسبتاً ارزان هستند و می توان آنها را به راحتی از هر فروشگاه لوازم خانگی یا لوازم برقی خریداری کرد. با این حال، اگر به نظر می رسد عنصر گرمایش خوب کار می کند، ممکن است مشکلی در ترموستات حد بالا وجود داشته باشد. این ترموستات در صورت گرم شدن بیش از حد خشک کن و ممکن است خراب شود، آن را خاموش می کند و از رسیدن گرما به خشک کن جلوگیری می کند. در نهایت، اگر هنوز می‌توانید صدای خشک‌کن را بشنوید اما گرما تولید نمی‌کند، ترموستات دوچرخه‌سواری کار نمی‌کند. برای رفع این مشکل، ممکن است به کمک یک تکنسین ماهر نیاز داشته باشید.

2. درام خشک کن نمی چرخد ​​یا نمی چرخد