نکاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید در نظر بگیرید

اینها یک گزینه مقرون به صرفه هستند که محافظت مناسب و تمیز کردن آسان را فراهم می کنند. آنها در برابر آب و لکه مقاوم هستند و برای کسانی که بودجه کمی دارند یا کسانی که نیاز به راه حل موقت دارند ایده آل هستند.

این تشک ها در برابر آب، کثیفی و ریزش نیز مقاوم هستند و می توانند از نفوذ این عناصر به کفپوش خودروی شما جلوگیری کنند. ما این ماده را مخصوصاً برای تشک های ماشینی به افرادی که در مناطقی با شرایط آب و هوایی سخت زندگی می کنند توصیه می کنیم، جایی که گل و لای، برف و باران رایج است. آنها همچنین برای علاقه مندان به فضای باز، خانواده هایی با فرزندان خردسال یا صاحبان حیوانات خانگی مناسب هستند.

فرش فرش

فرش های ماشینی یا براق و لیز هستند یا مات. این ایده خوبی است که بافت های مات را انتخاب کنید، به خصوص اگر بچه ها را مرتباً سوار ماشین خود می کنید.

در اینجا یک بررسی سریع از انواع فرش ماشینی آورده شده است:

  • آستر تنه: این آستر به عنوان آستر عایق نیز شناخته می شود و به احتمال زیاد آن را در قسمت داخلی صندوق عقب پیدا خواهید کرد. از خروج هوا یا صدای سرد از خودرو جلوگیری می کند – به این معنی که می توانید از سیستم صوتی بهبود یافته و راندمان خنک کننده بیشتر لذت ببرید.
  • تشک داش: همانطور که از نام مشخص است، اینها تشک هایی برای داشبورد هستند، یعنی عرشه جلوی راننده و صندلی سرنشین جلو. از داشبورد شما در برابر خط و خش و اثرات نشت مواد غذایی محافظت می کند.
  • تشک کف: اینها از انواع فرش های ماشینی هستند که حتما باید داشته باشید. و به همین دلیل است که اکثر مردم وقتی می گویند فرش ماشینی فقط فرش کف را تصور می کنند. ضروری است زیرا کفش های شما احتمالاً بیشترین آلودگی را به ماشین وارد می کنند. برای محافظت از بدنه خودرو در برابر گل و لای، گودال و غیره به این موارد نیاز دارید.

با این حال، شایان ذکر است که فرش‌های فرش نیاز به نگهداری بسیار بیشتری نسبت به فرش‌های لاستیکی دارند. آنها همچنین به اندازه تشک های لاستیکی دوام نمی آورند.

تشک های تمام آب و هوا

قبل از اینکه در مورد چیزهایی که باید در نظر گرفته شویم، بیایید بررسی کنیم که وقتی می گوییم تشک ماشین واقعاً در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

هر دو خوب به نظر می رسند. اما تشک های سفارشی کمی گران هستند و کمی ظاهر بهتری نسبت به جایگزین دارند. این به این دلیل است که سفارشی کاملاً تشک ها را در ماشین شما جا می دهد و آن را تحسین می کند.

همچنین به شیارهای عمیق و بافت مات توجه داشته باشید به معنای یک فرآیند تمیز کردن پیچیده است. خاک و زباله به راحتی در این تشک ها ته نشین می شوند.

4. فضای داخلی خودرو

در نهایت، هنگام خرید فرش ماشینی، بودجه خود را در نظر بگیرید. قیمت ها بسته به جنس، برند و ویژگی های اضافی می تواند بسیار متفاوت باشد.

به یاد داشته باشید، تشک های نامناسب می توانند به اطراف سر بخورند و یک خطر ایمنی هستند. آنها می توانند بخش هایی از کفپوش ماشین شما را در معرض دید قرار دهند. بعلاوه، ما خرید فرش ماشینی با پوشش کامل را نیز توصیه نمی کنیم. در عوض، تشک های مستقل را انتخاب کنید. اینها راحت تر تمیز می شوند.

3. بافت

به طور کلی فرش های ماشینی در چهار نوع موجود هستند مواد. اینها هستند:

تشک لاستیکی

اکنون که شش فاکتور مهم را که هنگام خرید فرش ماشینی باید در نظر بگیرید را می دانید، امیدواریم روند خرید شما بسیار آسان تر باشد. در صورت نیاز به کمک در مورد توصیه های برند یا نیاز به یافتن راه خود به برندهای برتر فرش ماشینی، برای ما پیام ارسال کنید!

اینها فوق العاده بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند. بنابراین، آنها انتخاب خوبی برای کسانی هستند که عملکرد و محافظت را در اولویت قرار می دهند.

به غیر از بافت مات، توصیه می کنیم به طراحی بافت نیز توجه کنید. برای فرش های کف ماشین، انواع با شیارهای عمیق را انتخاب کنید. آنها اصطکاک را افزایش می دهند و چسبندگی بهتری را ارائه می دهند.

ممکن است بخواهید برای هر یک از عوامل زیر جستجوی عمیق تری انجام دهید. به یاد داشته باشید، هر یک از این موارد بیشتر است.

1. مواد

از نظر اندازه، شما به طور کلی دو گزینه دارید:

  • تشک های اندازه استاندارد
  • مناسب سفارشی

علاوه بر این، تشک های فرش، لمسی دنج و گرم به کفپوش خودروی شما ارائه می دهند. بنابراین، انتخاب خوبی برای:

  • کسانی که در مناطقی با شرایط آب و هوایی معتدل زندگی می کنند
  • افرادی که در فعالیت هایی که باعث ایجاد کثیفی یا ریختن بیش از حد می شود شرکت نمی کنند

بنابراین، یک محدوده بودجه تنظیم کنید و گزینه های موجود در آن محدوده را بررسی کنید. به یاد داشته باشید، سرمایه گذاری روی فرش های ماشینی باکیفیت در نهایت در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

کلمات پایانی

تشک های وینیل اغلب در مقایسه با فرش های لاستیکی یا فرش نازک تر هستند که می تواند بر دوام و طول عمر آنها تأثیر بگذارد. آنها یک انتخاب مناسب برای افرادی هستند که نیازی به حفاظت سنگین ندارند، اما همچنان خواهان یک سطح اولیه پوشش برای کفپوش ماشین خود هستند.

2. اندازه

قبل از خرید، در مورد شهرت و اعتبار شرکت تحقیق کنید. به دنبال بررسی، بازخورد مشتریو رتبه بندی برای اطمینان از خرید شما از یک منبع معتبر و قابل اعتماد.

فرش های ماشینی فقط آنهایی نیستند که روی پایه ماشین قرار دارند. آنها همچنین روی داشبورد و در صندوق عقب هستند.

قبل از انتخاب هر یک از موارد فوق، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید و در بخش بعدی به آنها پرداخته ایم.

6 نکته ای که قبل از خرید فرش ماشینی باید در نظر بگیرید

پیدا کردن فرش ماشینی عالی می تواند یک چالش باشد – به خصوص اگر نگران ظاهر و راحتی ماشین خود باشید. طیف گسترده ای از گزینه ها وجود دارد. و بنابراین، ممکن است خود را بین دسته ای از انتخاب های فوق العاده امیدوارکننده گیر بیاورید.

اگرچه آنها کمی گران هستند، اما برای کسانی که به دنبال تعادل بین عملکرد و زیبایی هستند مناسب هستند.

تشک وینیل


منبع: https://www.themechanicdoctor.com/things-you-should-consider-before-buying-car-mats/

بیا شروع کنیم!

انواع فرش ماشینی

تشک های تمام آب و هوا دوام تشک های لاستیکی را با حس لوکس فرش ترکیبی می کنند. این تشک ها اغلب از لاستیک سنگین با سطح فرش یا طرح بافت ساخته می شوند. آنها محافظت عالی در برابر کثیفی، ریختن و زباله ها را ارائه می دهند – در حالی که ظاهری زیباتر ارائه می دهند.

به همین دلیل، ما شش فاکتور اصلی را که باید هنگام خرید فرش ماشینی در نظر بگیرید، گردآوری کرده ایم. در نظر گرفتن عوامل در سفارش داده شده، رویکرد سیستماتیک تری به فرآیند خرید شما ایجاد می کند. و شما قادر خواهید بود تصمیمی بگیرید که بین نیازها و خواسته های شما بهینه باشد.

این ماده در مقایسه با تشک های لاستیکی احساس لوکس و راحتی بیشتری را ارائه می دهد. آنها از مواد فرش نرم و باکیفیت ساخته شده اند و برای افرادی که زیبایی شناسی و فضای داخلی مجلل را در اولویت قرار می دهند عالی هستند.

برای تشک های داشبورد، توصیه می کنیم طرح های بافت با شیارهای کوچک را انتخاب کنید. ظاهر را خراب نمی کند و چسبندگی عالی برای ظروف غذا، لیوان ها، تلفن ها، کتاب ها و سایر مواردی که ممکن است بخواهید در آنجا قرار دهید، فراهم می کند.

همچنین بررسی کنید که تشک ها دارای گارانتی هستند یا خیر. گارانتی نشان دهنده اعتماد سازنده به محصول خود است و با دانستن اینکه می توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی جایگزین یا بازپرداخت دریافت کنید، آرامش خاطر را به شما ارائه می دهد.

6. بودجه

در حالت ایده‌آل، تشک‌های ماشین باید زیبایی‌شناسی کلی وسیله نقلیه شما را تکمیل کنند. اگر خودروی شما دارای فضای داخلی خنثی یا مینیمالیستی است، می‌توانید تشک‌هایی را با رنگ‌ها یا طرح‌های تند انتخاب کنید تا به شخصیتی ببخشید.

برعکس، اگر فضای داخلی خودروی شما از قبل پر جنب و جوش یا پیچیده است، انتخاب تشک هایی با رنگ های خنثی به حفظ ظاهری منسجم و متعادل کمک می کند. برای شروع، این مجموعه شگفت انگیز از فرش های ماشین را مرور کنید (بیشتر ببین).

5. شرکت و گارانتی