نمایندگی تعمیر لپ تاپ مرکز تعمیرات خدمات لپ تاپ | tamirkaran-iran

کارت شبکه لپ تاپ ایسر نیز همچون سایر قطعات تعبیه شده در این محصول، گاه دچار خرابی شده و عملکرد لپ تاپ را با اشکال مواجه می‌سازد. همانگونه که می‌دانید خرابی‌های پیش آمده در کارت شبکه لپ تاپ، منجر به عدم برقراری ارتباط با شبکه‌های اینترنت و تجهیزات ارائه‌دهنده خدمات شبکه نظیر مودم و .. ارتقا لپ تاپ از جمله مواردی است که کاربران برای آن به ما مراجعه می‌کنند. در بحث ارتقا معمولا بهترین کاری که می‌توان برای لپ تاپ ها انجام داد، افزایش رم و نصب هارد SSD یا M2 است. معمولا لپ تاپ های دارای رم DDR3 تا 16 گیگ قابل ارتقا هستند و با نصب یک هارد SSD و نصب ویندوز روی آن، سرعت آن‌ها چندین برابر می‌شود. با نصب ویندوز روی هارد SSD، سرعت پردازش فایل‌های سیستمی بالا می‌رود و ویندوز سریع تر بالا می‌آید.

  • پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در نمایندگی hp، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد.
  • به همین دلیل مهم است که همیشه از نرم افزار آنتی ویروس استفاده کنید و برای محافظت از داده ها و دستگاه های خود آن را بروز نگه دارید.
  • اگر همیشه یک آنتی ویروس فعال در لپ تاپ خود داشته باشید، احتمال ویروسی شدن سیستم بسیار کاهش پیدا می کند.
  • سپس این بخش ها را تمیز کرده و یا در صورت نیاز، آنها را با نمونه های جدید جایگزین می نمایند.
  • یکی دیگر از دلایلنمایش ارور صفحه آبی در ویندوز، عدم تناسب و همخوانی ماژول های نصب شده رم است.

با توجه به اهمیت فن در خنک سازی لپ تاپ، توصیه می شود هرچه زودتر مشکلات آن عیب یابی و تعمیر کنید. در صورت بروز مشکل در عملکرد فن، می توانید از کارشناسان مجرب نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. متخصصین تعمیرات تخصصی لپ تاپ ، پس از طی مراحل عیب یابی روند تعمیرات را آغاز خواهند نمود. اصلی که تعمیرکاران نابلد هموراه در آن اشتباه کرده و یا آن را نادیده می گیرند.

شما می تواند با جستجوی کلمه Bluetooth در قسمت سرچ ویندوز، به تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید و بلوتوث را روشن کنید. اگر در قسمت تنظیمات، بلوتوث شما در کل فعال نبود و قابلیت فعال کردن آن هم وجود نداشت، احتمال خیلی زیاد درایور های بلوتوث لپ تاپ شما حذف شده یا به درستی نصب نشده‌اند. برای این کار هم کافیست از طریق ویندوز آپدیت، ویندوز خود را به روزرسانی کنید. به مرور زمان و با کار کردن مداوم با سیستم، ویندوز از فایل های سیستمی هرز پر می‌شود و فضا و حافظه آن پر می‌شود.

تایید و دریافت دستگاه

مجله خبری تعمیر کاران ایران آنلاین لپ تاپ می تواند روشی به صرفه برای مشتریان بوده و علاوه بر صرفه جویی در زمان، در هزینه رفت و آمد آن ها نیز اثر گذار باشد. همانگونه که اشاره کردیم نمایندگی تعمیرات تخصصی مختلفی در سراسر کشور ایجاد شده است که خدمات مربوط به تعمیرات لوازم دیجیتالی و الکتریکی را ارائه می دهند. دی سی سرویس یکی از نمایندگی تعمیرات تخصصی است که خدمات خود را به صورت گسترده و ۲۴ ساعته در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این نمایندگی سعی دارد که برای کسب رضایت مخاطبان خود، خدمات مربوط به تعمیرات را با کیفیت عالی ارائه دهد. همانگونه که اشاره کردیم؛ یکی از مسائلی که هنگام ساخت لپ تاپ ها باید به آن توجه داشت، کیفیت ساخت آن است.

http://clothesonlineshop.irبعضی از درایورها هستند که نیاز دارند هر چند وقت یکبار Update شوند و برای این کار نیاز دارند حتما نسخه قدیمی آن Uninsttal شود و نسخه جدید آن دوباره نصب شود. آموزش مهارت‌محور به این معنی‌ست که در طول دوره و باتوجه به میزان پیچیدگی هر مبحث آموزشی تمرین‌، آزمون و پروژه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است تا یادگیری خود را تکمیل کنید. همچنین برگزاری وبینارهای متعدد و عضویت در گروه تلگرامی و اینستاگرام دوره امکان ارتباط با اساتید، منتورها و سایر دانشجویان را برای شما فراهم می‌کند. برای هر رشته فیلم آموزشی، PDF، جزوه های تایپ شده، نقشه مدارات، سرویس منوال و کتاب داریم. در صورت امکان باطری ، شارژر ، کابل و اتصالات برقی را تست کنید و در صورت حل نشدن مشکل ممکن است جریان کشی در مدارات الکترونیکی وجود داشته باشد. تمامی دوره ها برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، کودکان کار و نیازمندان رایگان می باشد.

تعمیر لپ تاپ Hp

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار