نحوه انتخاب مایکروویو ایده آل


مایکروویو به وسیله‌ای ضروری در آشپزخانه‌های مدرن تبدیل شده است و راحتی و کارایی را برای پخت و پز و گرم کردن مجدد غذا ارائه می‌کند. شما باید بهترین مایکروویو را برای خانه، خانواده و بودجه خود انتخاب کنید، چه در حال ارتقا از مدل قدیمی تر، چه جابجایی یا بازسازی آشپزخانه خود. با طیف گسترده ای از گزینه ها، انتخاب مایکروویو ایده آل برای خانه شما می تواند دلهره آور باشد. نحوه استفاده و مراقبت از مایکروویو می تواند به طور قابل توجهی بر طول عمر آن تأثیر بگذارد. اجاق مایکروویو به طور متوسط ​​5-10 سال با استفاده منظم و حتی کمتر با استفاده زیاد و نگهداری ضعیف دوام می آورد. اگر احساس می‌کنید که سرویس مایکروویو شما به پایان رسیده است، دانلود کنیدOneDios” برنامه و ایجاد یک درخواست خدمات با چند کلیک. شما همچنین می توانید گارانتی تمدید شده و AMC را بخرید برای همه برندهای مایکروویو مانند بوش، ال جی، ولتاس، و غیره.

این وبلاگ راهنمای جامعی را ارائه می دهد تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه در انتخاب مایکروویو ایده آل برای خانه خود کمک کند.

 • نیازهای آشپزی خود را در نظر بگیرید
 1. الف) ظرفیت پخت و پز: اندازه خانواده خود و مقدار معمولی غذایی را که برای پختن یا گرم کردن نیاز دارید، ارزیابی کنید. مایکروویوها در اندازه‌های مختلف هستند، از مدل‌های فشرده مناسب برای افراد یا خانواده‌های کوچک گرفته تا مدل‌های بزرگ‌تر برای خانواده‌های بزرگ‌تر یا کسانی که مکررا سرگرم می‌شوند.
 2. ب) عملکردهای آشپزی: عملکردهای آشپزی مورد نیاز خود را تعیین کنید. مایکروویوهای اصلی ویژگی‌های استانداردی مانند یخ‌زدایی و گرم کردن مجدد را ارائه می‌کنند، در حالی که مدل‌های پیشرفته گزینه‌های پخت همرفت، کباب کردن و پخت ترکیبی را ارائه می‌کنند.
 • درک سطوح قدرت و وات
 1. الف) سطوح قدرت: مایکروویوها معمولاً چندین سطح قدرت برای تنظیم شدت پخت دارند. در نظر بگیرید که آیا به کنترل دقیقی روی سطوح قدرت نیاز دارید یا تنظیمات استاندارد برای نیازهای آشپزی شما کافی است.
 2. ب) وات قدرت پخت و پز را نشان می دهد که اکثر مدل ها بین 500-1200 وات هستند. هر چه وات بالاتر باشد، غذا را سریعتر می پزد. مایکروویوهای با وات بالاتر معمولاً پخت سریعتر و کارآمدتری را ارائه می دهند. با این حال، آنها ممکن است برق بیشتری مصرف کنند. نیازهای آشپزی خود را ارزیابی کنید و وات را با بهره وری انرژی متعادل کنید تا مایکروویو ایده آل برای خانه خود پیدا کنید.
 • ارزیابی اندازه و طراحی
 1. الف) ابعاد خارجی: فضای موجود در آشپزخانه خود را اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل کنید که مایکروویو به راحتی جا می شود. عواملی مانند عمق، عرض و ارتفاع را در نظر بگیرید، نیازهای فاصله و نیازهای تهویه را در نظر بگیرید.
 2. ب) ظرفیت داخلی: ظرفیت داخلی مایکروویو را با توجه به نوع و اندازه ظروفی که معمولا استفاده می کنید، ارزیابی کنید. به دنبال ویژگی هایی مانند میزهای گردان یا قفسه هایی باشید که می توانند فضای قابل استفاده را به حداکثر برسانند.
 3. ج) طراحی و زیبایی شناسی: طرحی را انتخاب کنید که مکمل دکوراسیون آشپزخانه شما باشد. مایکروویوها در پوشش های مختلفی مانند فولاد ضد زنگ، سیاه و سفید یا سفید عرضه می شوند.

ویژگی‌هایی مانند کنترل‌های لمسی، نمایشگرهای LED و گزینه‌های قفل کودک را بر اساس ترجیحات و الزامات خود در نظر بگیرید.

برنامه OneDios یک فروشگاه یک مرحله ای برای کلیه خدمات مایکروویو، شکایات، تعمیرات و درخواست های گارانتی تمدید شده شما است. امروز با ما تماس بگیرید تا یاد بگیرید چگونه می توانیم کمک کنیم!

گام بعدی در خرید مایکروویو این است که پس از انتخاب اندازه، تعیین کنید که کدام نوع برای خانواده بهترین است. در نظر بگیرید که چگونه گزینه ها و سبک های نصب مایکروویو به طور قابل توجهی در طول زمان تغییر کرده است.

 1. الف) مایکروویوهای کانتر: جابجایی و نصب این مایکروویوها آسان است – آنها را روی پیشخوان خود قرار دهید و به یک پریز برق معمولی وصل کنید. مایکروویوهای رومیزی می توانند مقرون به صرفه باشند و در اندازه های مختلفی عرضه می شوند.
 2. ب) مایکروویوهای بیش از حد: این مایکروویوها جایگزین فوق العاده ای برای صرفه جویی در فضای پیشخوان هستند زیرا با ترکیب دو وسیله، هود برد روی اجاق گاز شما را جایگزین می کنند.
 3. ج) مایکروویوهای توکار: مانند اجاق های دیواری، مایکروویوهای توکار معمولاً روی دیوار یا بین کابینت ها نصب می شوند. مایکروویوهای داخلی یک راه عالی برای آزاد کردن فضای روی میز شما هستند و در اشکال، اندازه‌ها و سطوح مختلف قدرت وجود دارند. با این حال، آنها نیاز به نصب حرفه ای دارند که باید در هنگام خرید مایکروویو به آن توجه داشته باشید.

اگر فکر می‌کنید مایکروویو شما درست کار نمی‌کند یا می‌خواهید یک معاینه معمولی یا تمیز کردن را برنامه‌ریزی کنید، دانلود کنید برنامه OneDios و سرویس مایکروویو خود را با 6 کلیک رزرو کنید.

 • ویژگی ها و فناوری

پس از انتخاب سبک مایکروویو که مکمل آشپزخانه شماست، ویژگی‌هایی را که نیاز دارید، مانند تنظیمات از پیش برنامه‌ریزی‌شده، انتخاب‌های همرفت یا فناوری‌های هوشمند در نظر بگیرید.

 1. الف) پخت با سنسور: مایکروویوها با فناوری پخت حسگر می توانند سطوح رطوبت و دمای غذا را تشخیص دهند و به طور خودکار زمان پخت و سطوح قدرت را برای نتایج مطلوب تنظیم کنند.
 2. ب) تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده: به دنبال مایکروویو با تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده برای غذاهای محبوب باشید که به شما امکان می دهد غذاهای خاصی را با یک دکمه بپزید یا دوباره گرم کنید.
 3. ج) گزینه های یخ زدایی: مایکروویوها را با عملکردهای یخ زدایی خاص در نظر بگیرید و از آب شدن یکنواخت مواد غذایی منجمد بدون پختن آن اطمینان حاصل کنید.
 4. د) منوی قفل کودک: از ایمنی کودکان در خانه اطمینان حاصل کنید. مایکروویویی بخرید که گزینه قفل کودک را ارائه دهد.
 5. ه) منوی پخت خودکار: نوع ظرف را انتخاب کرده و زمان پخت را به طور خودکار تنظیم کنید.
 6. f) فناوری هوشمند: مایکروویوها با فناوری هوشمند به شما امکان می‌دهند پخت و پز را از طریق تلفن هوشمند یا سایر دستگاه‌های متصل خود کنترل کنید و به شما کمک می‌کند شام را از هر کجای خانه زیر نظر داشته باشید.
 7. ز) گارانتی تمدید شده: بسیاری از طرح های گارانتی تمدید شده برای مایکروویوها که در برابر خرابی ها و تعمیرات غیرمنتظره پوشش می دهند، در دسترس هستند. پشتیبانی جامع آنها تضمین می کند که می توانید بدون نگرانی در مورد مسائل فنی از مایکروویو خود لذت ببرید. همچنین می توانید دانلود کنیدبرنامه OneDiosبرای خدمات مایکروویو یا گارانتی طولانی مدت یا اطلاع از AMC تنها با یک کلیک.

مایکروویو یک سرمایه گذاری بلندمدت است، بنابراین یک برند قابل اعتماد و بادوام متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. بسیاری از مایکروویوها وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهند و به ظاهر آشپزخانه می افزایند. مایکروویوهای جدید بسیار شیک هستند و طرح های مختلفی ارائه می دهند.

بسیار مهم است که مایکروویوها را از برندهایی انتخاب کنید که گارانتی ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد در صورت هر گونه ایراد یا خرابی، مایکروویو یا قطعات آن را تعمیر یا تعویض کنید. دوره های طولانی تر گارانتی نشان دهنده اعتماد برند به محصول خود است. پوشش گارانتی برای اکثر مایکروویوها 1-2 سال است. مایکروویو را با بیشترین گارانتی انتخاب کنید. با آپلود یک عکس، اکنون می توانید از آن استفاده کنید OneDios برنامه برای ثبت نام محصول شما و نگهداری دیجیتالی تمام اسناد شما، مانند فاکتورها و کارت های گارانتی.

برای اطمینان از تجربه مالکیت بدون دردسر، می توانید گارانتی تمدید شده و AMC را بخرید برای مایکروویو شما از OneDios تا محصول خود را با محافظت 360 درجه ارائه دهید. OneDios بسته های خدمات مجاز برند را با بهترین قیمت در بازار به فروش می رساند. برنامه OneDios را دانلود کنید تا در مورد AMC همه برندهای پیشرو مایکروویو بیاموزید بوش، ال جی، ولتاس، و غیره.

با مایکروویو، کیفیت خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند مایکروویو، با دوستان و خانواده خود پرس و جو کنید و نظرات را به صورت آنلاین بررسی کنید. اطمینان از در دسترس بودن مراکز خدمات مشتری و هزینه قطعاتی که باید سالانه تعویض شوند. AMC ها وظیفه نگهداری مایکروویو را نسبتاً آسان و راحت می کنند. بنابراین، قیمت طرح AMC مایکروویو و مواردی که پوشش داده می شود را بررسی کنید. اگر احساس می‌کنید که سرویس مایکروویو شما به پایان رسیده است، دانلود کنیدOneDios” برنامه و ایجاد یک درخواست خدمات با چند کلیک. همچنین می‌توانید گارانتی تمدید شده و AMC را برای همه برندهای مایکروویو خریداری کنید lg، دور، پاناسونیک، IFB، سامسونگ و غیره.

OneDios متخصصان خدمات مشتری می توانند نصب، استفاده، عیب یابی و نگهداری مایکروویو را راهنمایی کنند. توصیه های تخصصی آنها تضمین می کند که بیشترین بهره را از مایکروویو خود ببرید. OneDios می تواند نکات و یادآوری هایی را برای نگهداری و مراقبت صحیح از مایکروویو شما ارائه دهد. تمیز کردن و نگهداری منظم برای عملکرد مطلوب و طول عمر بسیار مهم است. اگر مشکلات فنی یا نگرانی هایی در مورد مایکروویو شما وجود دارد، تیم خدمات مشتری OneDios به راحتی در دسترس است تا آنها را به طور موثر برطرف کند.

این اطلاعات به شما در تصمیم گیری برای خرید یک مایکروویو مناسب کمک می کند. انتخاب مایکروویو ایده آل برای خانه شما نیازمند توجه دقیق به نیازهای آشپزی، اندازه و ویژگی های دلخواه شما است. شما می توانید با ارزیابی وات، ظرفیت، طراحی و پیشرفت های تکنولوژیکی تصمیم آگاهانه بگیرید. با OneDios برنامه های گارانتی تمدید شده و خدمات مشتری، شما می توانید با دانستن اینکه مایکروویو شما محافظت و پشتیبانی می شود، از آرامش خاطر لذت ببرید. روی مایکروویو عالی برای خانه خود سرمایه گذاری کنید و اجازه دهید OneDios با پشتیبانی جامع خود تجربه مالکیت شما را افزایش دهد.

OneDios که برای ایجاد حداکثر راحتی برای کاربر طراحی شده است، از هر طریق ممکن در لبه خدمات مشتری پیشرو است. ما در OneDios به شما کمک می کنیم تا از تمام لوازم خانگی خود مراقبت کنید. OneDios دارای یک مرکز خدمات اختصاصی، یکی از حیاتی ترین نکاتی که آن را در صنعت متمایز می کند. در OneDios، همچنین می توانید سرویس مایکروفر بعدی را از قبل برنامه ریزی کنید. OneDios اکنون بیش از 1350 شهر در هند را پوشش می دهد.
منبع: https://www.onedios.com/blog/how-to-select-the-ideal-microwave/