لامپ‌های چراغ‌های جلو روشن‌تر — مشاوره رایگان تعمیر خودرو Ricks مشاوره رایگان تعمیر خودرو

نه. این یک حقه است. برخی از شرکت‌های تولید لامپ از فیلتر آبی یا بنفش روی لامپ استفاده می‌کنند تا با فیلتر کردن مقداری از طیف قرمز، نور سفیدتری تولید کنند. اما در مورد آن اشتباه نکنید، پوشش فیلتر شده در واقع خروجی نور لامپ را کاهش می دهد. تفاوتی با قرار دادن فیلتر آبی روی لنز دوربین شما ندارد.

در 22 سپتامبر 2011، عمران چادری، ساکن نیوجرسی، از سیلوانیا به دلیل ارائه نادرست، ارائه نادرست سهل انگاری و نقض ضمانت، و همچنین فریب برای حذف مطالب مربوط به طول عمر بسیار کوتاه لامپ های Silverstar Sylvania (کمتر از نیمی از عمر لامپ های معمولی) شکایت کرد. .

نور آبی یا بنفش هرگز به بهبود دید در شب شما کمک نمی کند. درست برعکس، نور آبی یا بنفش در واقع دید در شب شما را کاهش می دهد زیرا لامپ ها درخشش بیشتری تولید می کنند. در واقع، مطالعات آزمایشگاهی ثابت می‌کند که لامپ‌های آبی و بنفش 50 درصد درخشش بیشتری نسبت به لامپ‌های شفاف تولید می‌کنند.

لامپ های ال ای دی مقاوم سازی تفاوتی با لامپ های هالوژن آبی یا بنفش ندارند

سفیدتر از لامپ های معمولی روشن تر به نظر می رسد زیرا مغز شما را فریب می دهد تا فکر کند روشن تر است. رنگ سفیدتر به شما کمک می کند کنتراست بیشتری ببینید، نور آن لامپ ها روشن تر نیست.

لامپ‌های چراغ‌های جلو آبی در واقع درخشش بیشتری تولید می‌کنند

نوشته شده در توسط ریک ماسکوپلات


منبع: https://ricksfreeautorepairadvice.com/brighter-headlight-bulbs/

به نظر می‌رسد هر صاحب خودرویی لامپ‌های چراغ‌های جلوی روشن‌تری می‌خواهد تا بتوانند دورتر جاده را ببینند. و شرکت‌های تولید لامپ‌های چراغ‌های جلو برای تولید و عرضه لامپ‌های روشن‌تر به بازار عرضه می‌کنند. اما آیا واقعا چنین چیزی وجود دارد؟

آیا لامپ های جلوی سیلوانیا سیلورستار روشن ترند؟

از نظر نوری غیرممکن است که یک لامپ LED بتواند الگوی پرتو مناسبی را هنگام نصب مجدد در چراغ جلوی هالوژن ایجاد کند (سبک بازتابنده یا پروژکتور). مقاوم‌سازی‌های ال‌ای‌دی تنها به این دلیل روشن‌تر به نظر می‌رسند که درخشش بیشتری ایجاد می‌کنند. اما در واقع نور کمتری به جاده می اندازند.

لامپ های روشن تر – کدام مارک ها روشن تر هستند؟

©، 2023 Rick Muscoplat

سیلوانیا این را می‌گوید و آن‌ها برای لامپ‌های چراغ‌های جلوی Silverstar خود یک پنی می‌گیرند. اما ادعای آن‌ها مبنی بر اینکه لامپ‌های چراغ‌های جلوی Silverstar «روشن‌تر هستند، پرتوهای گسترده‌تری را نشان می‌دهند و امکان دید بهتر در جاده را فراهم می‌کنند» آنها را در سال 2011 با مشکلاتی به ارزش 30 میلیون دلار مواجه کرد.

در 16 جولای 2014، سیلوانیا این دعوا را حل و فصل کرد و با پرداخت 30 میلیون دلار جریمه موافقت کرد.

روشن تر بهتر است؟

Chaudhri ادعا کرد که مطالعات Sylvania تقلب شده بود زیرا آنها لامپ های خود را در برابر سایر لامپ ها در شرایط آزمایش مشابه آزمایش نکردند. علاوه بر این، او ادعا کرد که سیلوانیا ویژگی‌های عملکرد چراغ‌های جلوی ممتاز Sylania را نادرست معرفی کرده و از این توضیحات نادرست در بسته‌بندی آنها و در کمپین‌های بازاریابی برای تشویق مصرف‌کنندگان به ارتقای چراغ‌های جلوی خود به لامپ‌های با قیمت بالاتر سیلانیا استفاده کرده است.

خیر. آزمایش‌های اخیر توسط Consumer Reports نشان داد که لامپ‌های چراغ‌های جلوی سفیدتر و روشن‌تر به شما اجازه نمی‌دهند تا مسیرهای بعدی را ببینید. فاصله دید بیشتر به اندازه و شکل بازتابنده چراغ جلو و لنز پروژکتور محدود می شود تا رنگ یا روشنایی نور.

آیا هر لامپی می تواند 85 وات یا نور با استفاده از توان 55 وات تولید کند؟