عوامل در نظر گرفتن اولیه هنگام خرید ماشین لباسشویی

برای نتیجه گیری امیدواریم نکات ذکر شده در اینجا به شما در خرید ماشین لباسشویی مناسب بر اساس نیازتان کمک کند. با این حال، هنگامی که یک مورد مناسب تصمیم گرفته شد، باید از سرویس و تعمیر صحیح آن اطمینان حاصل کنید. خدمات سایبورگ ارائه دهنده پیشرو است خدمات تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی در کلکته. برای دانستن بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.
منبع: https://www.cyborgservices.in/primary-considering-factors-while-buying-washing-machines/

منطق فازی
برای ماشین های لباسشویی نیز قابلیتی وجود دارد که به منطق فازی معروف است. این ویژگی است که به طور خودکار بهترین شرایط شستشو را بسته به مقدار لباس انتخاب می کند. در واقع با کمک خود وزن لباس‌ها را تشخیص می‌دهد و سپس تعیین می‌کند که چقدر آب، مواد شوینده و زمان لازم برای تمیز کردن لباس است. بنابراین این برای کاربران نیز بسیار مفید است.

ما در زمان هایی زندگی می کنیم که زندگی ما بسیار شلوغ و پرمشغله شده است. این مواقعی است که برای بسیاری از ما یک برنامه کاری 24 در 7 است. در مواجهه با چنین مواقعی، لوازم خانگی ما نقش مهمی در حفظ زندگی ما در جلوی خانه دارند. از بین بسیاری از لوازم خانگی، ماشین لباسشویی یکی از موارد بسیار مهم است. بنابراین باید مطمئن شوید که ماشین‌های لباسشویی که خریداری می‌کنید نیازهای شستشوی خاص شما را برآورده می‌کنند و به راحتی کار می‌کنند. بنابراین در هنگام خرید باید از خرید مناسب آن اطمینان حاصل کنید. با توجه به گزینه های زیادی ممکن است گیج کننده باشد.

در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند.

تنظیمات شستشو
فاکتور مهم بعدی در هنگام خرید ماشین لباسشویی تنظیمات شستشو است. متوجه خواهید شد که اکثر ماشین‌های لباسشویی دارای برنامه‌های شستشوی از پیش تعیین شده هستند، مانند «شستشوی ملایم» برای لباس‌های ظریف و گزینه‌های سطح آب. خبر خوب این است که شما همچنین می توانید تنظیمات شستشوی خود را تنظیم کرده و آن را برای نیازهای شستشوی خاص خود ذخیره کنید. بنابراین شما به ماشین لباسشویی نیاز دارید که شما را قادر به انجام این کار کند.

اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
هنگام خرید ماشین لباسشویی، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ماشین لباسشویی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک را انتخاب کنید. اولی هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت اما ویژگی ها و راحتی بهتری را نیز ارائه می دهد.

چرخش دورانی
وقتی صحبت از ماشین لباسشویی می شود، چرخه چرخش برای خشک کردن به صورت دور در دقیقه (rpm) اندازه گیری می شود. هر چه دور در دقیقه بیشتر باشد بهتر خشک می شود. این یک ویژگی مفید است و دور در دقیقه بالاتر، سریعتر لباس های شما را خشک می کند. با این حال این به پارچه لباسی که در حال شستن است نیز بستگی دارد. لباس‌های ظریف حتی با دور در دقیقه کم هم مناسب هستند که مانند پارچه‌های ضخیم مانند شلوار جین، هرچه دور در دقیقه بیشتر باشد، بهتر است.

جنس وان
لازم به ذکر است که وان ماشین لباسشویی می تواند از پلاستیک، مینای چینی یا فولاد ضد زنگ ساخته شود. مشاهده می شود که دو مورد اول ارزان تر هستند. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که وان های پلاستیکی از وان های لعابی بادوام تر هستند که به راحتی می توانند آسیب ببینند و همچنین زنگ بزنند. با این حال، از گزینه‌های موجود مشاهده می‌شود که وان‌های فولادی ضد زنگ بهترین هستند، زیرا بادوام‌ترین و در عین حال می‌توانند سرعت چرخش بالایی را تحمل کنند.

کنترل دما
در صورتی که واشر دارای بخاری داخلی باشد، این ویژگی به تنظیم دمای آب کمک می کند. این به ویژه در فصل زمستان بسیار مفید است. آب گرم نیز به تمیز شدن بهتر لباس کمک می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار