صرافی کوکوین مزایا و معایب، کارمزد و مالیات‌ها ارزیدو

ستون سمت راست است که بخش بالایی آن سفارشات فروشندگان و بخش پایینی آن مربوط به سفارشات خریداران است. در بخش جستجوی Main Account ، نام رمز ارز Tron را وارد می‌کنیم. روی گزینه Assets کلیک کنید تا هر کدام از آنها را بررسی کنیم. در صفحه بعد، باید کد شش رقمی تریدینگ پسورد خود را تعیین کنید. ابتدا باید کد دو عاملی که به Google Authenticator ارسال شده است را وارد کنید.

صرافی کوکوین مزایا و معایب، کارمزد و مالیات‌ها ارزیدو

نکته قابل توجه این هست که این صرافی در سال 2017 نیز توکن بومی خودش رو به اسم KCS عرضه بازار کرد. بهتره بدونین که پلتفرم کوکوین در سپتامبر سال 2017 برای معامله ارزهای دیجیتال معرفی و راه اندازی شد. جالب اینجاست که صرافی KUCOIN نیز مثل بقیه صرافی ها امکانات و ویژگی های زیادی داره و از خیلی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنه. به عبارت دیگه این صرافی در حال حاضر از بیش از 400 ارز دیجیتال پشتیبانی می کنه.

سقوط ارزهای دیجیتال چه تاثیری بر صرافی کوکوین گذاشت؟

در مکانیزم اثبات کار ماینرها با انجام عملیات استخراج بلاک های جدید را تولید می کنند. در استیکینگ ارز دیجیتال برای تولید بلاک نیاز به تجهیزات نمی باشد. در این روش هر نود که رمز ارز بیشتری را ذخیره کرده باشد، شانس بیشتری را به منظور ایجاد بلاک جدید دارا می باشد. در ادامه مطالب شما می توانید با نحوه استیک کردن ارزهای دیجیتال در صرافی کوکوین آشنا شوید.

آکادمی بیزآموز | تکنیک های نوین درآمد دلاری

در ادامه قصد داریم بخش معاملات نقدی را در صرافی کوکوین بررسی کنیم. همان طور که در ابتدا اشاره کردیم هدف اصلی تاسیس صرافی کوکوین کاهش هزینه‌ها در هنگام انجام تراکنش ارزهای دیجیتال بوده است. یک نمونه از اقداماتی که برای کاهش هزینه‌ها در هنگام استفاده از سرویس های صرافی کوکوین حذف هزینه های مربوط به سپرده گذاری در آن است. کاربران باید تنها هزینه‌ای را پرداخت کنند که به انتقال ارز دیجیتال مربوط می‌شود. که این هزینه با توجه به نوع رمز ارز متفاوت بوده و به بلاکچین تعلق می‌گیرد. نکته‌ی قابل توجه اینکه میزان کارمزد خرید ارز دیجیتال در صرافی کوکوین 0.1 از کل مبلغ می‌باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار