رایانه کمک خدمات تعمیرات لپ تاپ | tamirkaran-iran

انواع مدل های لپ تاپ و نوت بوک لنوو در این مرکز به شکل حرفه ای ترمیم و بهسازی می شوند. رایج ترین مشکل پردازنده گرافیکی ذوب شدن توپ‌های لحیم کاری تراشه اصلی است که در اثر استفاده زیاد یا عدم تهویه در کارت گرافیک ایجاد می‌شود که در نتیجه باعث صفحه نمایش سیاه می‌گردد. ریبال کردن بر روی مادربرد لپ تاپ ها، کامپیوترها و کنسول های بازی انجام می‌شود.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ

مجله خبری تعمیر کاران ایران بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است. آموزش ریبال چیپ گرافیک، اموزش تعویض چیپ گرافیک، تنظیم دمای دستگاه BGA Machine، استفاده از روغن های مخصوص ریبال چیپ، روش ریبال دستی با هات گان Hot Gun و آموزش تنظیمات بی جی ای ماشین از سرفصلهای اصلی این بخش میباشد. حافظه موقت در لپ تاپ و کامپیوتر به برنامه ها و بازی ها کمک می کند تا به سرعت راه اندازی شده و بسته شوند. CPU یا واحد پردازش مرکزی کامپیوتر اغلب به دلیل اتصال مستقیم آن به مادربرد و ارتباط با سایر اجزای رایانه، مغز کامپیوتر نامیده می شود.

http://clothesonlineshop.ir

از دیگر ویژگی های لپ تاپ می توان به این مورد اشاره کرد که از آن ها می توان برای انجام بسیاری از فعالیت ها از جمله کار های تحقیقاتی، اداری و …. این دستگاه ها می توانند اطلاعات زیادی را در خود ذخیره سازی کنند و همچنین بسیاری از فعالیت های اینترنتی را می توان با استفاده از لپ تاپ ها انجام داد. سوختن قطعه ای از لپ تاپ؛ گاهی اوقات ممکن است که قطعه ای لپ تاپ دچار آسیب شود و از کار کردن لپ تاپ جلوگیری کند.

تعمیر لپ تاپ

سخت افزارها کیفیت‌های مختلفی دارند و با فناوری‌های گوناگونی تولید می‌شوند و مشخصات و معیارهایی برای مقایسه با هم دارند. برای اجرای تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسوس شناخت این قابلیت ها و مشخصات، لازم و ضروری است. اگر از عدم وجود نرم افزار های مخرب در لپ تاپ خود اطمینان دارید، سرویس یا تعویض فن های خنک کننده لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ واگذار نمایید. برای تعمیر لپ تاپ لنوو در این شرایط، می توان سیستم را ویروس کشی کرده و یا درایورها را حذف و مجددا نصب کرد. با ارتقا هارد در صورت امکان و یا سبک کردن حافظه هم می توان مشکل هنگ کردن لپ تاپ Lenovo را برطرف نمود.

مبحث الکترونیک مورد نیاز در تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را آموزش می بینید و با انواع قطعات الکترونیکی و نحوه تست و پلاک خوانی هر کدام آشنا می شوید. ولی لپ تاپ نیز همانند هر وسیله دیجیتالی دیگری، ترکیبی از قطعات مختلف و حساس و جریان برق است و ممکن است که یا در اثر گذر زمان و عدم ارتقا سیستم و یا وارد آمدن ضربه، شکستگی، مایعات خوردگی و بسیاری از دیگر موارد؛ دچار مشکل شده و به تعمیرات لپ تاپ نیاز پیدا کند. اگر لپ تاپ شما هنگام کار با آن بیش از اندازه داغ می‌کند، قطعاٌ مشکل می‌تواند از سیستم دفع حرارتی لپ تاپ باشد. این سیستم شامل اجزای فن لپ تاپ، هیت سینک لپ تاپ، خمیر سیلیکون و قاب کف برای خروج گرما می‌باشد. داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ، می‌تواند یکی از نشانه‌های خراب شدن فن لپ تاپ باشد. در اکثر اوقات هیچ بخشی خراب نشده است و تنها لازم است لپ تاپ سرویس شود و خمیر سیلیکون آن عوض شود.

  • مادربرد لپ تاپیا کامپیوتر شما، قلب دستگاه شما است و تمام قطعات دیگر از طریق مادربرد به هم متصل می‌شوند.
  • انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر بررسی شده و به شکل حرفه ای و تخصصی ترمیم می گردد.
  • رایج ترین مشکل پردازنده گرافیکی ذوب شدن توپ‌های لحیم کاری تراشه اصلی است که در اثر استفاده زیاد یا عدم تهویه در کارت گرافیک ایجاد می‌شود که در نتیجه باعث صفحه نمایش سیاه می‌گردد.
  • مجموعه این قطعات عملکرد دستگاه را میسر کرده و به کاربر این امکان را می دهند از قابلیت های دستگاه استفاده کند.
  • یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در تهران که برای تعمیرات لپ تاپ در ولیعصروجود دارد، پاساژ ایران و ایرانیان است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار