رایانه کمک خدمات تعمیرات لپ تاپ | tamirkaran-iran

انواع مدل های لپ تاپ و نوت بوک لنوو در این مرکز به شکل حرفه ای ترمیم و بهسازی می شوند. رایج ترین مشکل پردازنده گرافیکی ذوب شدن توپ‌های لحیم کاری تراشه اصلی است که در اثر استفاده زیاد یا عدم تهویه در کارت گرافیک ایجاد می‌شود که در نتیجه باعث صفحه نمایش سیاه می‌گردد. ریبال کردن بر روی مادربرد لپ تاپ ها، کامپیوترها و کنسول های بازی انجام می‌شود.

http://clothesonlineshop.ir

مجله خبری تعمیر کاران ایران افزارها کیفیت‌های مختلفی دارند و با فناوری‌های گوناگونی تولید می‌شوند و مشخصات و معیارهایی برای مقایسه با هم دارند. برای اجرای تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسوس شناخت این قابلیت ها و مشخصات، لازم و ضروری است. اگر از عدم وجود نرم افزار های مخرب در لپ تاپ خود اطمینان دارید، سرویس یا تعویض فن های خنک کننده لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ واگذار نمایید. برای تعمیر لپ تاپ لنوو در این شرایط، می توان سیستم را ویروس کشی کرده و یا درایورها را حذف و مجددا نصب کرد. با ارتقا هارد در صورت امکان و یا سبک کردن حافظه هم می توان مشکل هنگ کردن لپ تاپ Lenovo را برطرف نمود.

به بیانی دیگر بهره‌مندی این مرکز از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر سبب گشته تا کارشناسان حاضر، در پیاده‌سازی راهکارها و استراتژی‌های تعمیر توانمندتر گشته و درصد موفقیت عملیات تعمیر را به بالاترین میزان ممکن برسانند. اگر لپ تاپ شما خراب شده است و نیاز به تعمیرکار لپ تاپ دارید با مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ تماس بگیرید تا از دانش و توان متخصصین و تکنسین‌های فنی کارآزموده و با تجربه ما بهره ببرید. در این شرایط، باید درایور مربوطه را از طریق دستگاه دیگری دانلود کنید و توسط یک فلش یا سی دی به دستگاه مورد نظرتان انتقال دهید). در صورت عدم آشنایی با شیوه انجام این کار توصیه می‌شود به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ لنوو مراجعه کرده و نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را با کارشناسان آن مرکز درمیان بگذارید.

تعمیر صدا نداشتن لپ تاپ

از دیگر ویژگی های لپ تاپ می توان به این مورد اشاره کرد که از آن ها می توان برای انجام بسیاری از فعالیت ها از جمله کار های تحقیقاتی، اداری و …. این دستگاه ها می توانند اطلاعات زیادی را در خود ذخیره سازی کنند و همچنین بسیاری از فعالیت های اینترنتی را می توان با استفاده از لپ تاپ ها انجام داد. سوختن قطعه ای از لپ تاپ؛ گاهی اوقات ممکن است که قطعه ای لپ تاپ دچار آسیب شود و از کار کردن لپ تاپ جلوگیری کند.

  • بنابراین می توان نتیجه گرفت بوت نشدن لپ تاپ می تواند بر اثر یک ایراد نرم افزاری در سیستم عامل یا سخت افزاری در سایر بخش های دستگاه شکل گرفته باشد.
  • در حالت اول به احتمال زیاد ایراد از تنظیمات اشتباه است اما در حالت دوم ایراد از مودم و شبکه اینترنت است.
  • اگر هم وقت ندارین میتونید لپ تاپ رو به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر لپ تاپ توی تهران ارسال کنین.
  • در صورت خرابی فن لپ تاپ، بهتر است فن معیوب را با یک نمونه نو و اورجینال تعویض نمایید.

مبحث الکترونیک مورد نیاز در تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را آموزش می بینید و با انواع قطعات الکترونیکی و نحوه تست و پلاک خوانی هر کدام آشنا می شوید. ولی لپ تاپ نیز همانند هر وسیله دیجیتالی دیگری، ترکیبی از قطعات مختلف و حساس و جریان برق است و ممکن است که یا در اثر گذر زمان و عدم ارتقا سیستم و یا وارد آمدن ضربه، شکستگی، مایعات خوردگی و بسیاری از دیگر موارد؛ دچار مشکل شده و به تعمیرات لپ تاپ نیاز پیدا کند. اگر لپ تاپ شما هنگام کار با آن بیش از اندازه داغ می‌کند، قطعاٌ مشکل می‌تواند از سیستم دفع حرارتی لپ تاپ باشد. این سیستم شامل اجزای فن لپ تاپ، هیت سینک لپ تاپ، خمیر سیلیکون و قاب کف برای خروج گرما می‌باشد. داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ، می‌تواند یکی از نشانه‌های خراب شدن فن لپ تاپ باشد. در اکثر اوقات هیچ بخشی خراب نشده است و تنها لازم است لپ تاپ سرویس شود و خمیر سیلیکون آن عوض شود.

تعمیر قطعات لپ تاپ

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار