دفع زباله های تجاری | تعمیر تهویه مطبوع، تعمیر لوازم خانگی

این واحد دارای یک جفت پروانه است که غذا را به طرفین قوطی فشار می دهد، جایی که تیغه های ثابتی وجود دارد که زباله ها را به قطعات کوچک خرد می کند.

com0003

برای اینکه واحد برای مدت طولانی به کار خود ادامه دهد، باید به خوبی از آن مراقبت کنید. یکی از کارهایی که باید انجام دهید تمیز کردن مرتب آن است. روش توصیه شده برای تمیز کردن آن این است که آن را با آب گرم پر کنید و سپس صابون ظرفشویی را اضافه کنید. باید اجازه دهید آب چند دقیقه بماند و سپس آن را تخلیه کنید.

این دفع زباله در سال 1927 توسط جان هامز کشف شد و از آن به بعد تبدیل به یک ضروری برای هر خانه و سازمان شده است.

چگونه کار می کند

اگر بعد از انجام این کار هنوز دستگاه کار نمی کند، باید با یک متخصص تعمیر زباله تجاری تماس بگیرید تا آن را بررسی کند. به عنوان یک قاعده کلی باید اطمینان حاصل کنید که حرفه ای گواهی و با تجربه است.


منبع: https://www.expressappliancesrepair.com/blog/commercial-garbage-disposal/

علاوه بر تمیز کردن دستگاه، باید تیغه ها را نیز تیز نگه دارید. برای انجام این کار باید قوطی را با یخ و ½ فنجان نمک کوشر پر کنید و سپس دستگاه را روشن کنید. استخوان های کوچک و پوسته تخم مرغ نیز در تیز کردن تیغه ها بسیار موثر هستند.

برای اینکه بتوانید از دفع زباله خود به خوبی مراقبت کنید، باید نحوه عملکرد آن را بدانید. اگر یک سازمان دارید، مهم است که کارکنان شما بدانند که زباله های تجاری آرلینگتون چگونه کار می کند.

برای از بین بردن کپک و رفع بو باید از لیمو و تکه های کوچک پرتقال استفاده کنید.

برای ضدعفونی و خوشبو کردن تیغه ها باید از سرکه یا جوش شیرین استفاده کنید.

یکی دیگر نگهداری زباله های تجاری نکته این است که همیشه اقلام خوراکی را دور بریزید. این بدان معنی است که شما نباید پوست پیاز، پوسته ذرت یا تفاله قهوه را دور بریزید. همچنین باید از مواد نشاسته ای خودداری کنید. سفید کننده، پاک کننده های تخلیه و هر گونه مواد شیمیایی خشن دیگر برای دستگاه شما خوب نیستند. بنابراین، شما باید از آنها اجتناب کنید.

وقتی زباله دان کار نمی کند چه باید کرد؟

واحد با برق تامین می شود. قبل از اینکه آن را روشن کنید، توصیه می شود که آب سرد را از داخل آن عبور دهید تا ذرات پودر شده را در زهکشی بشویید. باید توجه داشته باشید که اگر آب سرد از آن عبور نکنید، ممکن است غذا بین روتور و دو طرف قوطی گیر کند و منجر به گرفتگی شود.

نگهداری زباله های تجاری

حتی با بهترین تعمیر و نگهداری، دفع زباله کار نخواهد کرد. باید با بررسی اینکه دستگاه به درستی به برق وصل شده و تنظیم مجدد شود، شروع کنید.