درک ضمانت‌های لوازم خانگی: چه چیزی تحت پوشش است و چه چیزی نیست

قبل از اینکه بخواهیم آنچه را که از گارانتی لوازم خانگی انتظار دارید بررسی کنیم، مهم است که تفاوت های کلیدی بین گارانتی خانه و بیمه نامه صاحب خانه را درک کنیم. پوشش گارانتی خانه اغلب هزینه های تعمیر دستگاهی را پوشش می دهد که می شکند و از فرسودگی محافظت می کند.

در مورد آنچه که می توانید از گارانتی لوازم خانگی خود انتظار داشته باشید در زیر بیاموزید:

گارانتی خانه در مقابل بیمه صاحبان خانه

ضمانت‌ها به شما آرامش می‌دهند که یک دستگاه خراب بودجه شما را از بین نمی‌برد.

برای تعمیر لوازم خانگی کمک بگیرید

اگر گارانتی خانه دارید، سیستم ها و لوازم کلیدی اغلب تحت پوشش قرار می گیرند. هنگامی که مشکلی پیش بیاید، شرکت اغلب مقداری بودجه را برای تشخیص مشکل واقعی دستگاه شما و مبلغ کمی را برای تعمیر یا تعویض اختصاص می‌دهد.

چه لوازم خانگی شما تحت ضمانت های طولانی مدت باشند یا خیر، در تعمیر آنها به کمک حرفه ای نیاز دارید. تعمیر لوازم خانگی با کیفیت مایک می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند تعمیر لوازم خانگی سنت پل وست. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا هزینه‌های تعویض را به پایان برسانید و با ارائه‌دهنده گارانتی خانه خود هماهنگ کنید.

گارانتی خانگی ممکن است هزینه کامل تعویض یا تعمیر را در صورت خرابی دستگاه پوشش ندهد. اغلب این شرکت سقفی برای پرداخت هزینه لوازم خانگی یا سیستم های خانگی دارد. وسایل گران‌تر ممکن است هزینه خدمات بالاتری را نسبت به چیزهای کوچک، مانند نقص در مایکروویو، تضمین کنند. به جزئیات مربوط به چه لوازم خانگی و هزینه ای که پوشش داده می شود نگاه کنید.

این یک شرکت گارانتی خانه را برای صاحبان خانه هایی که می خواهند از سرمایه گذاری خود در لوازم جدید خود محافظت کنند بسیار جذاب می کند. اکنون، بیایید توجه خود را به آنچه ضمانت خانه در واقع پوشش می دهد معطوف کنیم:

عیب یابی و تعمیر دستگاه

امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم از ضمانت های خانگی برای تعمیر لوازم خانگی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، با ما تماس بگیرید.


منبع: https://mqapplianceservices.ca/understanding-appliance-warranties-whats-covered-whats-not/

از سوی دیگر، بیمه‌نامه‌ها تنها در صورت آسیب‌های عمده مانند سیل یا آتش‌سوزی در خانه وارد عمل می‌شوند. آنها هزینه های تعمیر و تعویض قطعات معمولی را پوشش نمی دهند.

هنگامی که یک دستگاه جدید خریداری می کنید، اغلب از شما می پرسند که آیا می خواهید یک ضمانت نامه طولانی به سرمایه گذاری جدید خود اضافه کنید. اغلب، لوازم خانگی با گارانتی استاندارد سازنده عرضه می شوند، اما این بدان معنا نیست که همه مواردی را که ممکن است اشتباه پیش برود پوشش دهد.

بسته به سطح پوشش شما، ممکن است پس از خرابی پول کافی یا وسیله ای برای خرید چیز جدید داشته باشید!

سیستم ها و لوازم خانگی شما تا حدی محافظت می شوند، اما گارانتی لوازم خانگی دقیقا چه چیزی را پوشش می دهد؟