تعمیر لپ تاپ لنوو نمایندگی تعمیرات لپ تاپ LENOVO | tamirkaran-iran

مادربرد لپ تاپ یا کامپیوتر شما، قلب دستگاه شما است و تمام قطعات دیگر از طریق مادربرد به هم متصل می‌شوند. از این رو، اگر مادربرد آسیب ببیند، لپ تاپ شما قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود. یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای لپ تاپ شما بیفتد، خرابی مادربرد است که اغلب منجر به تعویض آن می‌شود.

  • دانش فنی، تجربه و استفاده از ابزار حرفه ای به آنها این توانایی را داده است که انواع مشکلات لپ تاپ را ریشه یابی کرده و برطرف نمایند.
  • رم لپ تاپیکی از قطعاتی است که با میزان سرعت و حافظه ای که در اختیار لپ تاپ قرار می‌دهد باعث سرعت بخشیدن به کارکرد لپ تاپ می‌شود.
  • در هر حال اگر فن لپ تاپ ایسر شما نیز در طول روزهای اخیر دچار مشکل و خرابی گشته است می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر و حضور در پارت تخصصی تعویض و تعمیر فن لپ تاپ، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.
  • باید بگوییم که این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند و یکی بدون دیگری بی کاربرد خواهد بود.

بطور تخصصی تعمیرات مادربرد، برد تغذیه و سایر قسمت های مختلف مربوط به کامپیوتر را آموزش می بینید. در طول دوره یادمیگیرید قطعاتی که قابل تعمیر نیستند مانند LCD و LED های شکسته را تعویض کنید و به طور کامل اصول صحیح تعویض قطعات و بازو بست لپ تاپ را انجام دهید. یادمیگیرید به راحتی با انجام چند تست ساده لپ تاپ و کامپیوتر را عیب یابی کنید و بتوانید منشاء عیب را تشخیص و بر طرف کنید. ویندوز 11 دارای منوی استارت کاملا جدید و نوار وظیفه به روز شده در کنار عناصر مختلف است که سیستم عامل را در نهایت به اندازه کافی مدرن جلوه می‌دهد.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ با مشکل پیغام فرمت یا پیغام خطا

تیم تعمیرات لپ تاپ لنوو پس از بررسی و عیب یابی بخش های ذکر شده، آنها را ترمیم یا در صورت نیاز تعویض می کنند تا مشکل روشن نشدن سیستم برطرف شود. اما راه حل مشکل چیست؟ کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو ابتدا دستگاه را عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری می کنند. با تشخیص مشکل نسبت به تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ لنوو یا تعمیر سخت افزاری لپ تاپ لنوو اقدام می نمایند. یکی از مشکلاتی که معمولا ناشی از خرابی کارت گرافیک است، تصویر نداشتن صفحه نمایش است. در این شرایط سیستم روشن شده و به خوبی کار می کند، اما هیچ تصویری از نمایشگر پخش نمی شود. البته مشکلات دیگری مثل نمایش تصاویر به صورت به هم ریخته، شطرنجی شدن تصاویر در صفحه نمایش، به هم ریختن رنگها و ارائه ی تصویر سیاه در صفحه نمایش هم نشان دهنده خرابی این قطعه هستند.

این دوره برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ مشکلات ناشی از آبخوردگی لپ تاپ رو در مدت زمان کوتاهی برطرف میکنن. (هزینه تعویض فن لپ تاپ چندان بالا نیست و جزو سرویس‌های بصرفه و ارزان قیمت لپ تاپ است). خرابی فن لپ تاپ، معمولا با علائمی چون صدا دادن فن لپ تاپ، افزایش دمای لپ تاپ و مواردی از دست همراه خواهد بود. توصیه می‌شود در صورت خرابی فن، هر چه سریع‌تر اقدام به تعمیر و یا تعویض فن نمایید. بی‌توجهی به این مسئله سبب افزایش دمای قطعات لپ تاپ و وارد شدن خسارت به سایر قطعات لپ تاپ می‌گردد. آیا می دانید برای تعمیر یک لپ تاپ چقدر باید هزینه کنید؟ به طور قطع نمی توان گفت که تعمیرات لپ تاپ چقدر هزینه دارد.

اگر مجله خبری تعمیر کاران ایرانتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد. هدف دی سی سرویس آرامش خاطر شما عزیزان در هنگام خرابی محصولات برقی می باشد. تعميرات لپ تاپ و کامپيوتر یکی از تخصص های فنی برای اشخاصی است که به دنیای الکترونیک و کامپیوتر علاقمند می باشند.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار