تعمیر لپ تاپ لنوو نمایندگی تعمیرات لپ تاپ LENOVO | tamirkaran-iran

که معمولا بر اثر ضربه یا تکان ناگهانی به مشکل میخورد و باعث کندی و خرابی سیستم عامل می‌شود. جراحی هارد دیسکمجموعه اقداماتی است که طی آن قطعات حساس هارد دیسک مثلهد و موتورو .. این کار صرفا جهت بازیابی اطلاعات هارد دیسک بکار می رود که کار فوق العاده حساس و پیچیده ای است. این مرکز با استفاده از کلین روم استاندارد و ابزار آلات جراحی روز دنیا می تواند انواع مدل هارد دیسک ها را جراحی کند و در نهایت اطلاعات هارد دیسک‌هایی که خرابی فیزیکی دارند را ریکاوری کند.

تعمیرات سخت افزاری ما

در شرایطی که فن کاملاً خراب شده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، تعویض فن لپ تاپ بهترین گزینه خواهد بود. البته در مواردی عملکرد بد چیپ گرافیک یا کارت گرافیک لپ تاپ میتواند به منجو به بوت نشدن لپ تاپ شود و در واقع در این حالت نیز لپ تاپ بصورت کامل روشن نمی شود. قطعاتی در کامپیوترها و لپ تاپ ها هستند که نیاز به نصب شدن درایور مخصوص را ندارند و پس از اتصال به سیستم مورد نظر به صورت خودکار توسط دستگاه شناسایی می شوند و در واقع به صورت Plug & Play هستند. سیستم عامل به مشکل خورده و نمیتوان به درستی از آن استفاده کرد و در روند کار مشکل ایجاد می شود.

  • کاربران زیادی با این مساله مواجه می شوند که لپ تاپ شان دیر شارژ می شود، اصلا شارژ نمی شود یا شارژ آن خیلی زود تمام می شود.
  • تعمیرات ال سی دی لپ تاپ از جمله مواردی است که دستگاه باید باز شود تا پارت نامبر یا شماره پشت ال سی دی خوانده شود.
  • هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.
  • کارشناسان حاضر در نمایندگی hp به دلیل برخورداری از سال‌ها سابقه در امر تعمیرات لپ ‌تاپ به ویژه لپ تاپ hp قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه‌ها به وجود آیند.

اما آشنایی طولانی ما با DDR4 باعث نمی‌شود که ارتقای حافظه امروز کمتر مجله خبری تعمیر کاران ایرانچیده شود. در مورد برآورد هزینه و قیمت تعویض رم لپ تاپ باید گفت که تا حدود زیادی به نسل، ظرفیت و فرکانس رم بستگی دارد. اگرچه اصطلاحهیت سینکاحتمالاً چیزی نیست که اکثر مردم با شنیدن کلمه رایانه به آن فکر کنند، اما باید اینطور باشد.

مادربرد لپ تاپ

تعمیر و تعویض فن لپ تاپ نیز یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات تخصصی لپ تاپ است. جهت پیشگیری از بروز اشکال در این بخش از دستگاه توصیه می‌شود سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با تمیز کردن و گردگیری فن و سایر قطعات لپ تاپ جدی گرفته شود. در صورت خرابی فن لپ تاپ، بهتر است فن معیوب را با یک نمونه نو و اورجینال تعویض نمایید. بسیاری از بد افزارهای مختلف بدون آگاهی کاربر بر روی رایانه ها نصب می شوند و با ویروس های گوناگون اختلالات زیادی را به بار می آورند. البته در این بین ایرادات سخت افزاری خاصی هم وجود دارند CPU را تحت تاثیر قرار داده و به هنگ کردن لپ تاپ ختم می شوند.

تعمیرات لپ تاپ ال جی

مثلا در صورت تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس، باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید که شامل ال سی دی جدید هم می شود. اما اگر مشکل تنها با ترمیم قطعات و یا تعمیرات نرم افزاری برطرف شود، لازم نیست مبلغ زیادی برای ترمیم لپ تاپ خود پرداخت نمایید. برای این که بدانیم هزینه تعمیر لپ تاپ لنوو چقدر است، باید دستگاه و بخش های مختلف آن را با دقت عیب یابی کنیم. درواقع تکنسین ما در نمایندگی لنوو، اجزای لپ تاپ را بررسی می کند تا بداند که کدام بخش ها یا قطعات آسیب دیده اند. بر حسب نوع و شدت خرابی هریک از اجزا، تعیین می شود که آیا نیاز به تعویض قطعه معیوب است یا ترمیم آن کفایت می کند.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار