تعمیر لپ تاپ توشیبا با گارانتی معتبر نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا | tamirkaran-iran

مجله خبری تعمیر کاران ایرانت وایرلس لپ تاپ یک ماژول الکترونیکی است که روی مادربرد لپ تاپ نصب می‌شود. اگر هیچ یک از این عوامل موجب داغ شدن لپ تاپ شما نشده باشند به احتمال زیاد فن آن خراب شده است و به تعمیر یا حتی تعویض نیاز دارد. البته خراب شدن فن لپ تاپ موجب می‌شود که این دستگاه سر و صداهای زیادی از خود تولید کند. لپ تاپ hp جهت عیب‌یابی و تشخیص اشکالات ایجاد شده در آن، مورد بررسی‌ و واکاوی قرار می‌گیرد. عیوب و اشکالات دستگاه پس از تشخیص توسط کارشناس با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ samsung

شارژ نشدن لپ تاپ یا ناشی از خرابی باتری است و یا به دلیل معیوب بودن کابل شارژ اتفاق می افتد. در برخی موارد هم ممکن است مشکلات نرم افزاری همچون ویروسی شدن، مانع از شارژ شدن لپ تاپ شوند. اگر پس از عیب یابی مشخص شد که باتری دچار نقص شده، بهتر است این قطعه را در اسرع وقت تعویض کنید تا دیگر قطعات لپ تاپ دچار آسیب دیدگی نشوند. در هر نقطه از تهران، غرب، شرق، شمال، جنوب یا مرکز، کافی است به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو تماس بگیرید تا همکاران ما اقدامات لازم را برای عیب یابی و ترمیم لپ تاپ شما انجام دهند. عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ ایسر نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد.

http://clothesonlineshop.ir

به هر حال اگر عدم واکنش لپ تاپ نسبت به پروسه ی شارژ ناشی از فرسودگی شارژر و آداپتور نباشد، مدار شارژ لپ تاپ باید تست شود. تکنسین های مرکز تعمیرات لپ تاپ تک تک آی سی های این مدار را مورد بازرسی قرار داده و کلیه ی ایرادات موجود را برطرف می سازند. لازم به ذکر است که این پروسه با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی همراه خواهد بود. همانطور که مطلع هستید، کیبورد لپ تاپ با صفحه کلید کامپیوتر متفاوت است. این قطعه به لپ تاپ متصل است و به همین دلیل هم باز کردن و تعمیرات آن حساسیت ها و ظرائف خاص خود را دارد. برای تعمیر لپ تاپ، قاب دستگاه باز می شود و بخش های مختلف این قطعه ترمیم می شوند.

  • اگر قابلیت های مختلف این بخش فعال بودند، از یک تعمیرکار بخواهید لپ تاپ و تاچ پد را از نظر سخت افزاری بررسی و عیب یابی کند.
  • اجزایی همچون فن، همواره در معرض آلودگی های محیطی و گرد و خاک و … هستند.
  • عیب یابی تخصصی کارت گرافیک لپ تاپ، نقشی بسزا در تشخیص درست اشکال پیش آمده در این قطعه و در نتیجه تعمیر صحیح آن دارد.
  • اگرچه اصطلاح هیت سینک احتمالاً چیزی نیست که اکثر مردم با شنیدن کلمه رایانه به آن فکر کنند، اما باید اینطور باشد.

با پاک کردن تمامی توپ های قلعی قدیمی و تعویض آن ها با توپ های جدید عمل ریبال انجام می‌شود. ریبال کردن بر روی مادربرد لپ تاپ‌ها، کامپیوترها و کنسول‌های بازی انجام می‌شود. روی صفحه تراشه‌های مختلف سیستم توپ‌هایی با جنس قلع در ردیف‌های منظم به صورت خطوط عمودی و افقی قرار دارند. کار این قلع ها برقراری ارتباط الکترونیکی لازم است و بسیار نقش حیاتی در دستگاه دارند.

بوت نشدن لپ تاپ ایسر

تیم تعمیرات لپ تاپ hp پس از عیب یابی دقیق دستگاه و تست باتری، تصمیم به ترمیم یا تعویض این قطعه می گیرند. تعمیر لپ تاپ hp در این مرکز به دست گروهی از زبده‌ترین و مسلط‌ترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ hp انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی hp به دلیل برخورداری از سال‌ها سابقه در امر تعمیرات لپ ‌تاپ به ویژه لپ تاپ hp قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه‌ها به وجود آیند. نکته مهم این است که تعمیر لپ تاپ سونی باید توسط فردی انجام شود که تجربه و تخصص لازم را در زمینه تعمیر لپ تاپ سونی داشته باشد.

تعمیر لپ تاپ با گارانتی  اصلی مرکز سخت افزار ایران

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار