تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیرات تخصصی لپ تاپ | tamirkaran-iran

که با مراجعه به تعمیرکار ها می توان مشکل ان را متوجه شد و آن را رفع کرد. همه کامپیوترهای شخصی PC و لپ تاپ ها به مکانی برای ذخیره داده‌ های خود نیاز دارند. با این حال، علاوه بر بازی‌های ویدیویی، کارت‌های گرافیک خوب برای کسانی که برای اجرای کارهای هنری خود به تصاویر تکیه کیفیت بالا نیاز دارند و مهندسان برای کار با نرم افزارهای مهندسی نیز به کارت گرافیک خوب نیازمند هستند.

نرم افزار

متخصصین ما با اِشراف به بازار قطعات و دسترسی به تامین کنندگان اصلی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی هستند. سوکت شارژ لپ تاپ ممکن است براثر استفاده زیاد یا فشار آوردن و کشیدن بد شارژر یا حتی در اثر اتفاق‌های مختلف این قسمت آسیب ببینید. اگر شما نتوانید لپ تاپ خود را شارژ کنید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید. تمامی خدماتی که شما مشتریان گرامی از ما دریافت می‌کنید، اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، شامل 6 ماه گارانتی اختصاصی مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک می‌شود تا خیال شما عزیزان از بابت کیفیت خدمات راحت باشد.

http://clothesonlineshop.irاگر شکستگی زیاد نباشد، می توان بخش های شکسته را چسب زده و یا ترمیم کرد. همکاران ما در واحد تخصصی تعمیر لپ تاپ ایسوس از چسب های مخصوصی استفاده می کنند تا ظاهر لپ تاپ دچار مشکل نشود. معمولا خرابی باتری به گونه ای است که امکان تعمیر آن وجود نداشته و نیاز به استفاده از یک باتری جدید در لپ تاپ می باشد. اگر باتری جایگزین شده اصل باشد، روند کاری لپ تاپ به حالت عادی باز می گردد و سایر قطعات نیز در معرض خطر قرار نمی گیرند.

داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ایسر

گاهی هم یک شئ سنگین روی بدنه مجله خبری تعمیر کاران ایران تاپ می افتد و باعث شکستن یا ترک خوردن قاب می شود. تعمیرات فوق تخصصی انواع لپ تاپ اپل از قبیل هرگونه رفع عيب سخت افزاري و نرم افزاري با اطمينان بالايي توسط كارشناسان و متخصصین انفورماتیک پارسیان رایانه انجام خواهد شد. موسسه پارسیان رایانه خدمات ویژه ای را در زمینه تعمیرات لپ تاپ های lenovo درنظردارد.سرویس کلیه سیستم های لنوو در این مرکز رایگان انجام می شوند و بعد از تعمیرات توسط واحد QC مجددا تست شده به صورت صحیح وکاملا سالم تقدیم مشتری می شود. این حالت زمانی اتفاق می افتد که دارید با لپ­تاپ کار می کنید و یکباره بدون هیچگونه دلیلی با صفحه سیاه روبرو می شوید و لپ­تاپ از کار می افتد. در این زمان بهتر است اول صفحه نمایش، کابل شارژر، کابل پاور، کابل مادربرد و همچنین رم ها و کارت گرافیک را چک کنید.

  • قصد داریم جهت آشنائی شما با مشکلات عمده ی لپ تاپ ها، بطور مختصر درباره معایبی که بطور معمول برای لپ تاپ ها بوجود می آید اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.
  • گاهی برای رفع ایرادهای سیستم، نیاز به استفاده از تجهیزاتی خاص و یا حتی تعویض قطعات است.
  • باتری لپ تاپ بر اثر عمر و طریقه نگهداری باطری طول مدتی که می‌توان از آن استفاده نمود را مشخص میکند.
  • گاهی باتری لپ تاپ به دلیل خرابی و پایان تاریخ مصرف آن، دیگر قابلیت شارژ شدن را ندارد.
  • پر شدن فضای هارد دیسک به دلیل وجود برنامه ها و اطلاعات متعدد در سیستم هم علت دیگر کند شدن و کاهش سرعت لپ تاپ است.

روشن نشدن لپ تاپ مشکل رایجی می باشد که ممکن است برای هر کاربری رخ دهد. چنین اتفاقی فارغ از برند و نوع لپ تاپ بوده و براساس دلایل متعددی شکل می گیرد. روشن نشدن لپ تاپ می تواند در اثر خرابی ها و اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری گوناگونی به وجود آید. به عنوان مثال، اگر مشکل از شارژر و کابل آن باشد؛ با تعویض این قطعات می توان مسئله را برطرف نمود.

تعمیرات

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار