تعمیر لپ تاپ ا الی 2 ساعته نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل | tamirkaran-iran

به این اطلاعات که برای شناسایی قطعات سخت افزاری در اختبار سیستم عامل قرار می گیرد درایور گفته می شود. این درایورها توسط خود شرکتهای سازنده در اختیار کاربران قرار داده می شود. به عنوان مثال ممکن است درایور یک قطعه سخت افزاری مربوط به سیستم عامل ورژن 8 باشد و سیستم عامل نصب شده ورژن 10 در این صورت یا نرم افزار در هنگام نصب پیغام خطا می دهد و یا پس از نصب به درستی کار نمی کند.

خدمات کامپیوتری در محل

بعد از این که به یکی از شعب مجله خبری تعمیر کاران ایران تخصصی تعمیر لپ تاپ در تهران یا کرج مراجعه کردید، همکاران ما شما را راهنمایی می کنند که مشکل دستگاه چیست و به چه اقداماتی برای تعمیر آن نیاز است. پیش از مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ بهتر است از طریق شماره های موجود در سایت با این مرکز تماس بگیرید. تیم پاسخگویی ما نزدیک ترین شعبه را به شما معرفی می کنند تا در مدت زمان کمتری، دستگاه مورد نظرتان را تعمیر کنید. مسئله اصلی در این شرایط، فقط ظاهر دستگاه نیست و مهم تر از آن، حفاظت از قطعاتی مثل نمایشگر است. اگر قاب ترک خورده و یا شکستگی زیاد نباشد، می توان آن را با روشهایی تعمیر کرد. اما گاهی شدت شکستگی قاب به اندازه ای است که جز تعویض آن، نمیتوان کار دیگری برای تعمیر لپ تاپ Toshiba انجام داد.

بررسی دلیل ضعف کارت گرافیک لپ تاپ

کارشناسان ما در اسرع وقت به شما مراجعه می‌کنند و مشکل لپ تاپ یا کامپیوتر شما را عیب یابی می‌کنند. در صورت امکان، کارشناس در همان محل، سیستم شما را با ابزارهایی که در اختیار دارد، تعمیر می‌کند. در غیر این صورت با ارائه رسید، سیستم شما را تحویل می‌گیرد و برای بررسی بیشتر و تعمیر تخصصی‌تر به مرکز می‌آورد.

  • تعمیرات تخصصی لپ تاپ بابت بروز مشکلاتی در چیپ ها از قبیل قلع مردگی که اقدام به ریبال چیپ مورد نظر می نماییم و یا بروز مشکلاتی در تغذیه چیپ مورد نظر که اقدام به شناسایی مدار باک مورد نظر و تعویض قطعه معیوب می نماییم.
  • لپ تاپ سرویس (L.P.S) اولین مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ با ۱۶ سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ ، واردات قطعات یدکی اکثر لپ تاپ های موجود در بازار ، انواع چیپست ها ، آی سی و لوازم جانبی فعالیت مینماید.
  • سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.
  • برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد.
  • کارشناسان حاضر در مرکز سخت افزار ایران با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

اگر مشکل نرم افزاری باشد، قابل حل خواهد بود، ولی اگر سخت افزاری باشد، مثلا اگر تاچ پد شکسته یا خط و خشی شده باشد، احتمال بازگشت کارایی آن بسیار کم و ضعیف است. تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس سختی ها و پیچیدگی های زیادی دارد، زیرا کمترین و کوچکترین بی احتیاطی می تواند منجر به خرابی صد در صدی این بخش از لپ تاپ شود. روشن نشدن و شارژ نشدن لپ تاپ و حتی در برخی موارد داغ شدن و هنگ کردن این دستگاه، می تواند نشان دهنده خرابی باتری باشد.

در اینصورت هر گونه مشکل نرم افزاری و حتی سخت افزاری لپ تاپ، می‌تواند در انجام کارهایتان خلل ایجاد کند و امکان تکمیل کارهایتان را نداشته باشید. از سوی دگیر، اغلب در مواقع خراب شدن لپ تاپ، یافتن یک تعمیرکار متخصص لپ تاپ که به سرعت تعمیر سیستم شما را انجام دهد، دشوار است. پس در این مواقع بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک تعمیرکار لپ تاپ سیار آنلاین است که در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و به شما در رفع خرابی لپ تاپ کمک کند. صفحه ی آبی زمانی پیداش میشه که مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری، کارکرد صحیح لپ تاپ رو مختل کرده باشند. برای بررسی اختلالات سخت افزاری میتونین به بخش Device Manager ویندوز وارد شین و اجزای مشکل ساز لپ تاپ رو با علامت تعجب زرد رنگی در مقابل اسمشون شناسایی کنین.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار