تعمیر لپ تاپ ایسوس نمایندگی تعمیرات لپ تاپ asus در تهران | tamirkaran-iran

از آنجایی که پاساژ ایران و ایرانیان یک مجله خبری تعمیر کاران ایران تخصصی برای تعمیرات لپ تاپ است، در صورت مراجعه به این پاساژ می توان هر گونه قطعات سخت افزاری و نرم افزاری که برای تعمیر لپ تاپ مورد نیاز می باشد را از همان مجموعه تهیه کرد. در این صورت دیگر نیازی نیست که برای انجام سایر اقدامات برای تعمیرات لپ تاپ به جای دیگری مراجعه شود و می توان تمام مشکلات را در همین پاساژ رفع کرد. اگر ساکن استان البرز بوده و رفت و آمد به تهران برای شما سخت است، نمایندگی تعمیر لپ تاپ asus در کرج در خدمت شما عزیزان می باشد. به این ترتیب می توانید برای رفع ایرادهای نرم افزاری و سخت افزاری هریک از لپ تاپ های برند ایسوس، راحت تر و سریع تر اقدام کنید. روند خدمات رسانی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران و کرج و آدرس و شماره تلفن شعب مختلف این مرکز در سایر بخش های سایت قرار دارد. تعمیرات تخصصی لپ تاپ در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و با تیمی مجرب متشکل از کارشناسان تحصیل کرده و خبره، در زمینه تعمیرات لپ تاپ انجام می پذیرد.

  • اگر شما نتوانید لپ تاپ خود را شارژ کنید، نمی توانید از آن استفاده کنید.
  • اگر هم وقت ندارین تا به صورت حضوری به این مرکز برین میتونین لپ تاپتونو به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران بفرستین.
  • ما در زمان مقرر دستگاه را به شما تحویل خواهیم داد و اگر مشکلی در فرایند سرویس لپ تاپ شما پیش آمد، با شما در میان خواهیم گذاشت و زمان تحویل را تعیین میکنیم.
  • اگر شما هم با مشکلی در لپ تاپتان مواجه شده‌اید و به دنبال مرکزی هستید تا لپ تاپ شما را به صورت تخصصی تعمیر کند، می‌توانید با نمایندگی تعمیر لپ تاپ تماس بگیرید.

کابل های شارژ یا دستگاه های جانبی را جدا کنید و سپس بدون فوت وقت باتری را از درون دستگاه بیرون بکشید. در مرحله ی بعد پس از خشک کردن آب سطح لپ تاپ، آن را برعکس کنید و اجازه دهید تا 24 ساعت در هوای آزاد خشک شود. برای رفع مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو یا هر برند دیگری در این شرایط، باید این قطعه را ترمیم و یا تعویض کرد.

مراحل عیب یابی لپ تاپ

یکی از مشکلات شایع نرم افزاری مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی، مشکل هنگ کردن است. روش و روند انجام تعمیرات شارژر لپ تاپ بستگی به نوع و شدت آسیب دیدگی این قطعه دارد. تست آداپتور این امکان را به تعمیرکاران می دهد که بدانند مدارها سالم هستند یا نیاز به تعمیر و تعویض دارند. گاهی با تعویض این بخش ها مشکل برطرف می شود و گاهی هم خرابی به اندازه ای است که چاره ای جز استفاده از یک شارژر جدید نیست. گاهی آسیب قاب ناشی از شل شدن یا شکستن لولا است که در این صورت، معمولا امکان تعمیر وجود نداشته و نیاز به تعویض این قطعه می باشد.

تعمیرات لپ تاپ در محل

تعمیر و تعویض فن لپ تاپیکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. از آنجا که غالب اشکالات پیش آمده در فن لپ تاپ، آلودگی این قطعه و انباشت گردوغبار در آن است، نخستین توصیه ما جهت رفع اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه، گردگیری و سرویس آن است. تاچ پد لپ تاپبه دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد.

خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ acer

یکی از اصلی ترین‌دلایل داغ کردن لپ‌تاپ، از اختلال در عملکرد فن لپ تاپ ناشی می‌شود. گرما می‌تواند یکی از مخرب‌ترین مواردی باشد که باعث بروز آسیب جدی در قطعات اصلی لپ تاپ شما شود. ما در آچارباز فن لپ تاپ شما را از نظر فنی بررسی کرده و در صورت اختلال در فن، اقدام به تعمیر و یا تعویض آن می‌کنیم.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار