تعمیر لپ تاپ ایسوس نمایندگی تعمیرات لپ تاپ asus در تهران | tamirkaran-iran

بیشتر قیمت هر لپ تاپ به توان این سخت افزار استفاده شده در آن دارد.سی پی یو ها دارای قدرت های مختلفی هستند که باعث عملکرد های مختلف لپ تاپ می‌شود. ال سی دی لپ تاپ برای روشن شدن به برد کوچکی به نام های ولتاژ نیازمند است که در صورت اینکه این برد خراب شود تصویر به شما نمایش داده نمی شود بنابراین شما می‌توانید با مراقبت بیشتر از سیستم خود از این برد محافظت کنید. از دیگر دلایل خرابی LCD لپ تاپ شما می‌تواند ریختن مایعات بر روی آن باشد که در صورت بروز این اتفاق، سریعا آب یا سایر مایعات در سیستم شما نفوذ می‌کند و به برد اصلی لپ تاپ آسیب وارد می‌شود. این قطعه در واقع مانند میز کاری است که تمام وسایل مهم روی آن قرار دارند.

  • برای برطرف کردن مشکلات کیبورد و عیب یابی این بخش، باید دستگاه توسط یک تکنسین مجرب تعمیرات لپ تاپ بررسی شده و قطعات و اجزای آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض شوند.
  • نوت بوک بر خلاف کامپیوتر برای بوت یا وارد شدن به محیط بایوس نیاز به فشردن کلیدهای ترکیبی صفحه کلید دارد ، البته نه در تمام برندها .
  • هارد شما معیوب شده است و دستگاه نمی‌تواند به خوبی اطلاعات را از روی آن بخواهند.
  • هر نسل جدید حافظه DDR، از نظر تاریخی، با برخی از مشکلات و ناکامی ها شروع شده است.

کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ توشیبا پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان گذاشته و با اتمام تعمیرات، دستگاهی کامل و بی عیب و نقص به شما تحویل می دهند. گارانتی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ توشیبا به دلیل اطمینان مدیریت مرکز از تخصص و تبحر کارشناسان خویش می‌باشد. در این مرکز، تعمیر لپ تاپ توشیبا و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون Bga Machine Ersa 550 ،Clean Room ، PC3000، TEXAS INSTRUMENTS EV 2300 و ابزارآلات لحیم کاری پیشرفته و روز دنیا انجام می‌پذیرد. تعمیرات Samsung به دلیل به‌روزرسانی‌های سریعی که در تولیدات این کمپانی انجام می‌پذیرد نیازمند حضور کارشناسانی است که ضمن بهره‌مندی از دانش فنی روز، ابزارآلات پیشرفته تعمیر را نیز در اختیار داشته باشد. فن بخش ویژه ای از هر لپ تاپ می باشد که مسئولیت خنک سازی حرارت پردازش های مختلف را برعهده دارد.

عیب یابی لپ تاپ توشیبا

در نهایت پس از انجام تمامی تست‌ها، دستگاه آماده تحویل به مشتری به صورت حضوری یا در محل می‌شود. ممکن است تا پاکسازی کامل لکه ها محبور باشید چندین بار طول و عرض صفحه را طی کنید. ممکن است در طی این مدت نیاز به نم دار کردن مجدد پارچه هم وجود داشته باشد. برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن، به جای آب شیر از آب مقطر استفاده نمایید.

لپ تاپ ها از قطعات سخت افزاری بسیاری تشکیل شده اند که هر کدامشان وظایف مهمی در سیستم دارند. آن چه مسلم است خرابی در هر یک از این قطعات میتواند عملکرد کلی هر لپ تاپی را با ضعف روبرو کند. در تعمیر لپ تاپ باید درستی کارکرد همه این اجزا را بررسی کنیم و در صورت وجود کمترین اختلال آنها را رفع کنیم تا سرایت نکنند و مشکلات بیشتری را به دنبال نداشته باشد. مشکلاتی که مراکز تعمیر، برای حل و مرتفع سازی شان، نیازمند تهیه ی قطعات با کیفیت جهت جایگزینی هستند.

http://clothesonlineshop.ir

مجله خبری تعمیر کاران ایران تعمیرات لپ تاپ ، همه ی آن چه از یک نمایندگی می خواهید را در اختیار شما قرار می دهد. تمامی خدمات تعمیرات نرم افزار ی و سخت افزاری لپ تاپ در این مجموعه ، همراه با گارانتی مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. همچنین این مرکز دارای مجوز رسمی تعمیرات برای تعمیر انواع برندهای لپ تاپ است. کافی ست با شماره های موجود در صفحه ی تماس با ما تماس بگیرید و یا از طریق وب سایت زودکمک درخواست خود را برای تعمیرات ثبت نمایید.

تعمیر و تعویض پورت های لپ تاپ در تهران

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار