تعمیر لپ تاپ ایسوس نمایندگی تعمیرات لپ تاپ asus در تهران | tamirkaran-iran

یکی از مشکلات شایع نرم افزاری مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی، مشکل هنگ کردن است. روش و روند انجام تعمیرات شارژر لپ تاپ بستگی به نوع و شدت آسیب دیدگی این قطعه دارد. تست آداپتور این امکان را به تعمیرکاران می دهد که بدانند مدارها سالم هستند یا نیاز به تعمیر و تعویض دارند. گاهی با تعویض این بخش ها مشکل برطرف می شود و گاهی هم خرابی به اندازه ای است که چاره ای جز استفاده از یک شارژر جدید نیست. گاهی آسیب قاب ناشی از شل شدن یا شکستن لولا است که در این صورت، معمولا امکان تعمیر وجود نداشته و نیاز به تعویض این قطعه می باشد.

شارژ نشدن باتری لپ تاپ و یا از دست

تعمیر و تعویض فن لپ تاپیکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. از آنجا که غالب اشکالات پیش آمده در فن لپ تاپ، آلودگی این قطعه و انباشت گردوغبار در آن است، نخستین توصیه ما جهت رفع اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه، گردگیری و سرویس آن است. تاچ پد لپ تاپبه دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد.

امکان پرداخت هزینه کمتر و مناسب تر برای انجام تعمیرات

کابل های شارژ یا دستگاه های جانبی را جدا کنید و سپس بدون فوت وقت باتری را از درون دستگاه بیرون بکشید. در مرحله ی بعد پس از خشک کردن آب سطح لپ تاپ، آن را برعکس کنید و اجازه دهید تا 24 ساعت در هوای آزاد خشک شود. برای رفع مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو یا هر برند دیگری در این شرایط، باید این قطعه را ترمیم و یا تعویض کرد.

یکی از اصلی مجله خبری تعمیر کاران ایران‌دلایل داغ کردن لپ‌تاپ، از اختلال در عملکرد فن لپ تاپ ناشی می‌شود. گرما می‌تواند یکی از مخرب‌ترین مواردی باشد که باعث بروز آسیب جدی در قطعات اصلی لپ تاپ شما شود. ما در آچارباز فن لپ تاپ شما را از نظر فنی بررسی کرده و در صورت اختلال در فن، اقدام به تعمیر و یا تعویض آن می‌کنیم.

  • مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات مک بوک اپل، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌های اپل را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن می‌رسد.
  • این متخصصان دارای مدارک بین المللی در زمینه تعمیر لپ تاپ هستند و با انواع مشکلات نرم افزاری لپ تاپ آشنایی دارند.
  • البته خراب شدن فن لپ تاپ موجب می‌شود که این دستگاه سر و صداهای زیادی از خود تولید کند.

اما در بعضی از موارد نیز این راه حل جوابگو نیست و باید نصب ویندوز مجدد انجام داد. آنتی ویروسبرنامه ای است که برای شناسایی و حذف ویروس‌ها و سایر انواع نرم افزارهای مخرب از لپ تاپ شما طراحی شده است. انجام تعمیرات روی این چیپ ها بسیار تخصصی است و نیازمند مهارت و ابزار بسیار خاص است. معمولاً خرابی هر یک از این چیپ ها علائم مختلفی دارند و تعمیرات آن‌ها نیز روش های مختلف و خاص خود را دارند.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار