تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک بصورت تخصصی با ارائه خدمات بی نظیر و با ضمانت واقعی انجام می شود | tamirkaran-iran

بطور کلی وارانتی و گارانتی قول و قراردادی است که بین خریدار و فروشنده یک کالا یا خدمات برقرار می گردد تا خریدار از نحوه عملکرد جنس و یا سرویس خریداری شده در طول یک دوره زمانی مطمئن شود. اگر نمی خواهید لکه های آزاردهنده ای بر روی صفحه نمایش شما پدید آیند، بهتر است از آب لوله کشی به دلیل وجود مواد معدنی استفاده نکنید. تعمیرات تمام سیستم های اپل دارای دو ماه ضمانت کتبی و معتبراز طرف شرکت میباشد. پروگرام کردن I/O ایسر که کمتر تعمیرگاهی ارائه به این چنین سرویسی دارد. 4-تمیز کردن و گرد گیری کامل منفذ های لپ تاپ که باعث عبور هوا و بهبود عمر و کارایی لپ تاپ می باشد انجام می پذیرد.

قطعاتی که در لپ تاپ به کار گرفته می شوند از یک برند تا برند دیگر تفاوتی ندارند و تمامی آنها دارای قطعات مشترکی هستند. لحیم سردی آسیبی است که بر اثر کارکردن لپ تاپ در شرایط گرمای مداوم و به دنبال آن انبساط و انقباض اتصالات لحیم بین قطعات از جمله چیپ ها کانکتور کابل ها و فلت ها پیش می آید. یکی دیگر از علل داغ شدن لپ تاپ ، اجرای برنامه‌های سنگین به طور همزمان توسط لپ تاپ است.

تعمیر فن لپ تاپ لنوو

صدا دادن مجله خبری تعمیر کاران ایران، گیر کردن مواد خارجی بین پره ها و از کار افتادن این قطعه، بخشی از مشکلاتی هستند که تعمیر فن لپ تاپ را ضروری می کنند. ممکن است زمانی که لوازم جانبی مثل موس، هارد اکسترنال، فلش مموری و… به دستگاه متصل باشد، با روشن کردن سیستم، ویندوز بالا نیاید و مانیتور روشن نشود. همانطور که می دانید، رطوبت به سرعت باعث خرابی مدارها، بردها و سایر اتصالات الکتریکی شده و حتی ممکن است لپ تاپ را غیر قابل استفاده کند. بسیاری از کاربران از تکنسین های تعمیرات لپ تاپ می پرسند که هنگام آبخوردگی لپ تاپ باید چه کنند؟ اولین کار این است که بلافاصله لپ تاپ را از آب بیرون بیاورید. سپس باتری را به سرعت از دستگاه خارج کنید تا مدارها هیچ اتصال و فعالیتی نداشته باشند. این مساله روند شارژ شدن لپ تاپ را مختل می کند و منجر به بروز ایرادات جدی در سایر اجزاء این دستگاه می شود.

تعمیر شارژر لپ تاپ

توجه کنید که این مورد فقط برای رفع مشکلات نرم افزاری، صادق است و امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ هنگام بروز مشکلات سخت افزاری وجود ندارد. کارشناس آچارباز تمام تلاش خود را می‌کند تا تعمیر لپ تاپ در منزل و یا شرکت شما انجام گیرد. اما اگر بنا به هر دلیلی امکان تعمیر دستگاه در محل وجود نداشت و لپ تاپ شما باید تست می‌شد، در این صورت کارشناس متخصص باید دستگاهتان را به تعمیرگاه انتقال دهد. خوشبختانه اغلب تعمیر لپ تاپ اچ پی در حضور مشتری، انجام می‌گیرد و نیاز به انتقال دستگاه به مرکز تعمیر نیست.

http://clothesonlineshop.ir

پس قبل از اینکه دیر شود، هوشمندانه عمل کرده و با هزینه‌ای اندک، از بروز هر گونه اختلال جلوگیری کنید. زمانی که دستگاه های خیلی کاربردی مانند لپ تاپ خراب می شوند، چندین و چند مشکل یقه ما را می گیرد. اول از همه دائم به این فکر می کنیم که چه مشکلی برای لپ تاپمان به وجود آمده است و چگونه درست می شود. بعد از آن نگران این هستیم که چطور باید تعمیرکار حرفه ای پیدا کنیم تا به بهترین شکل ممکن لپ تاپ معیوب شده را تعمیر کند.

  • ترجیحا از آبپاش هایی استفاده کنید که امکان اسپری کامل مایع را داشته باشند.
  • تاچ پد لپ تاپبه دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد.
  • مرکز تعمیر لپ تاپ توشیبا دارای دو ویژگی منحصر به فرد می‌باشد که آن را از دیگر سازمان‌های هم‌ردۀ خود متمایز ساخته است.
  • در این مرکز به شما کمک می‌کنیم که در مواجه با هریک از این مشکلات، عملیات عیب یابی را راحت تر انجام دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار