تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل تعمیر لپ تاپ قطعات اورجینال گارانتی | tamirkaran-iran

بازار ایران هم از این قائله مستثنی نبود و لپ تاپ های بسیار زیادی، با مدل ها و برندهای متنوع وارد شدند. اما با توجه به اینکه قیمت این لپ تاپ ها بسیار بالا بودند یا اینکه به دلیل مشخصات بسیار پایین، اصلا ارزش خرید نداشتند. در مرحله نخست پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیر لپ تاپ hp پرسیده می‌شود. شارژ نشدن وروشن نشدن لپ تاپو حتی در برخی موارد داغ شدن و هنگ کردن این دستگاه، می تواند نشان دهنده خرابی باتری باشد. چون تداوم ایرادات این قطعه می تواند دیگر قطعات و اجزاء دستگاه را نیز در معرض خطر قرار دهد. لپ تاپ را در معرض هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود و به هیچ عنوان آن را روشن نکنید.

http://clothesonlineshop.ir

البته باید سعی کنید همواره از پیدایش مشکل آبخوردگی لپ تاپ توشیبا یا دیگر برندهای موجود در بازار جلوگیری کنید. نفوذ مایعات به درون لپ تاپ موجب سولفاته شدن و سوختگی بسیاری از اجزای ریز و درشت دستگاه می شود و گاهی هزینه های زیادی را به بار می آورد. البته نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا هزینه ی ترمیم معضل نفوذ آب را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی قرار داده است.

انواع لپ تاپ ایسر و دیگر محصولات ایسر

اما در کنار موارد ذکر شده، حسن برخورد مجله خبری تعمیر کاران ایرانکنان مهم ترین خصوصیت نمایندگی لپ تاپ ایسوس به شمار می رود. به دلیل تاکید همیشگی مدیریت این مرکز بر رعایت اصول مشتری مداری، کارکنان با نهایت اخلاق و تعهد با مشتریان محترم برخورد نموده و نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت آنها به کار می بندند. سعی ما ارائه خدمات باکیفیت و رضایت مشتری بوده و مشتریان به صورت مداوم می توانند با تعمیر کار لپ تاپ تماس بگیرند و پیگیر کار های خود باشند. اگر پس از خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات لپ تاپ باز هم مشکل آن برطرف نشده بود یا مشکل دیگر پیدا کرده بود ما در صدد رفع آن بر خواهیم آمد. ما در زمان مقرر دستگاه را به شما تحویل خواهیم داد و اگر مشکلی در فرایند سرویس لپ تاپ شما پیش آمد، با شما در میان خواهیم گذاشت و زمان تحویل را تعیین میکنیم. اگر هنوز تعمیر کار لپ تاپ خوب خود را پیدا نکرده اید و همچنان به دنبال تعمیر کار حرفه ای لپ تاپ هستید، دیگر نگران نباشید!

تعمیرات انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ:

پس از خارج کردن درایو، عملکرد این بخش از دستگاه بررسی شده و تعمیرات مورد نیاز بر روی آن پیاده می‌گردد. در صورتی که خرابی درایو لپ به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، درایو معیوب پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه با یک نمونه اورجینال تعویض می‌گردد. شاید این سوال برای شما مطرح شود که عیب یابی اولیه ی لپ تاپ ممکن است اشتباه باشد ؟ امکان اشتباه در عیب یابی اولیه در صورتی که تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ عیب یابی را انجام دهد کم است. اما ممکن است دستگاه شما چند عیب داشته باشد و در عیب یابی اولیه یکی از آن ها مشخص شود. کارشناس در صورتی که بعد از عیب یابی اولیه متوجه مشکل جدید در دستگاه شما شود، با شما تماس گرفته و مشکل را گزارش می دهد.

تعمیر لپ تاپ لنوو

رم لپ تاپیکی از قطعاتی است که با میزان سرعت و حافظه ای که در اختیار لپ تاپ قرار می‌دهد باعث سرعت بخشیدن به کارکرد لپ تاپ می‌شود. نوع رم ها در مدل‌های مختلف لپ تاپ های ایسوس و لنوو و اچ پی و غیره با همدیگر کاملا متفاوت است. هر نسل جدید حافظه DDR، از نظر تاریخی، با برخی از مشکلات و ناکامی ها شروع شده است. در همین حال، DDR4 سابقه هفت ساله دارد و در بازار مصرف کننده رایانه های شخصی تغییرات طولانی را پشت سر گذاشته است.

  • کار این قلع‌ها برقراری ارتباط الکترونیکی لازم است و بسیار نقش حیاتی در دستگاه دارند.
  • اگر از لپ تاپ های ایسر استفاده می کنید و نیاز به دریافت خدمات ترمیمی آن دارید، تیم تعمیرات لپ تاپ در کنار شما هستند.
  • کاربران کلیه لپ تاپ های سامسونگ می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود، به نمایندگی سامسونگ مراجعه کرده و پس از حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.
  • این ویژگی باعث شده که باز و بسته کردن قطعات و تعویض آنها نیاز به مهارت بسیار بالا و البته ابزار و دستگاه های مخصوص داشته باشد.
  • اگر لپ تاپ شما بوت نمی شود یا اصطلاحا بالا نمی آید، ممکن است یک ایراد نرم افزاری و یا حتی یک نقص سخت افزاری در سیستم وجود داشته باشد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار