تعمیرات تخصصی لوازم خانگی برقی ایرانی و وارداتی هوم سرویز | tamirkaran-iran

نکته مهم در نگهداری مجله خبری تعمیر کاران ایران خانگی برقی این است که بدنه این وسایل به هیچ عنوان نباید با آب شسته شود. شستشو توسط آب، بسیار خطرناک بوده و منجر به برق گرفتگی فرد می شود. موتور لوازم خانگی برقی باید به دور از تماس با آب قرار داشته باشد. پس از استفاده از وسیله، حتماً باید سیم آن را از پریز برق خارج نمود.

تعمیر کولرگازی

مثلا تعمیر جاروبرقی و چرخ گوشت یا تعمیر مایکروفر و مخلوط کن از جمله این موارد هستند. در نظر داشته باشید که تعمیر لوازم خانگی در منزل ائم از یخچال ، ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و اجاق گاز ، ماکروفر ، کولر گازی ( اسپیلت ) تخصص میخواهد و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده برند مربوطه انجام گردد . این در حالی است که باید بخشی از روز تعطیل آخر هفته را نیز صرف تعمیر لوازم خانگی خود کند. سالار سرویس با تعمیرات لوازم خانگی در منزل این مشکل را برای همیشه حل کرده است.

  • برای تبدیل شدن تکنسین لوازم خانگی ، باید در یک آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای ثبت نام کنید.
  • برای تعمیر هر گونه لوازم برقی خود کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش در سایت تعمیرات لوازم خانگی آچارباز و یا ثبت سفارش در اپلیکیشن آچارباز، درخواست اعزام تعمیر کار خود را ثبت کنید.
  • در صورت عدم یادگیری مباحث، امکان تجدید دوره و پشتیبانی نامحدود به صورت رایگان برای افراد وجود خواهد داشت.
  • ما در مجموعه سالار سرویس با بیش از ده سال تجربه کاری و دانش بروز در زمینه تعمیرات ملزومات برق و صنعت فعالیت می‌کنیم.
  • محصولات پاناسونیک هیچگاه سیاست کاهش کیفیت محصولات خود به ازای قیمت رقابتی و ارزانتر را دنبال نکرده است و همیشه بهترین کیفیت محصولات خود را در بازار ارائه داده است.

متخصصان سالار سرویس قادرند محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی پاناسونیک را به شکل اصولی عیب یابی و تعمیر کنند. سالار سرویس یک مرکز تعمیراتی بزرگ می باشد که دارای متخصصان زیادی در زمینه های مختلف است. زمینه تخصصی این تکنسین ها متفاوت بوده و هر کدام روی لوازم خانگی خاصی در برندهای مشخصی متخصص می باشند. عیب یابی لوازم خانگی باید به شکل صحیح صورت بگیرد زیرا اگر این کار به اشتباه صورت بگیرد هزینه بیشتری را بر دوش کاربر قرار می دهد. برخی از قطعات عیب یابی شده قابل تعمیر می باشند و توسط تکنسین تعمیر می شوند.

http://clothesonlineshop.ir

در دوره تعمیرات لوازم خانگی فن آموزان ، قطعا به این برندها اشاره می شود. نحوه تعمیر هر کدام از محصولات یک کمپانی به شما آموزش داده می شود. شاید با خودتان بگویید این اطلاعات از چه منبعی بدست مدرسین و آموزشگاه ها می رسد؟! باید بدانید که هر شرکت تولید کننده، بخشی به نام خدمات پس از فروش دارد، که تعمیرات زیر مجموعه ای از آن است. آموزشگاه فن آموزان از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز آموزش تخصصی تعمیرات مکانیکی و برد لوازم خانگی در تهران می باشد. برای تبدیل شدن تکنسین لوازم خانگی ، باید در یک آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای ثبت نام کنید.

مراجعه کارشناس واعلام هزینه

بخش ویدیو ویدیوهای جذاب راهنمای استفاده، آموزش تعمیرات و راهنمای خرید لوازم خانگی را در این بخش دنبال نمایید. اخبار لوازم خانگی اخبار روزه مربوط به تکنولوژی، اطلاع رسانی و حواشی لوازم خانگی را در این بخش دنبال نمایید. مهمترین مساله برای تعمیر برخی لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر زمان است، زیرا در صورت تعلل خیلی از مواد غذایی موجود در آنها خراب می شود. سالار سرویس برای این مشکل چاره اندیشیده و به محض تماس کاربران متخصصان خود را به محل تعمیر اعزام می کند به شکلی که مشتریان در هر نقطه از تهران که حضور داشته باشند در کمترین زمان به متخصص دسترسی خواهند داشت. دوره تعمیرات لوازم خانگی از شاخه های درآمد زا و پول ساز فنی و حرفه ای برای وود به بازار کارمی باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار