آیا ارزش تعمیر یخچال 15 ساله را دارد؟

یکی از مواردی که باید در مورد تعمیر یا تعویض یخچال خود در نظر بگیرید، هزینه کلی دستگاه است. برخی از کارشناسان توصیه می کنند اگر دستگاه قدیمی تر از هشت سال است و در ابتدا کمتر از 800 دلار هزینه دارد، تعویض آن را در نظر بگیرید. این معمولاً در مورد فریزرهای بالا صدق می کند زیرا این وسایل ارزان تر هستند.

نکته اصلی این است که شما باید هزینه تعمیر را ارزیابی کنید. مسائل جزئی که ممکن است کمتر از چند صد دلار باشد معمولاً سرمایه‌گذاری ارزشمندی هستند، حتی اگر احساس کنید یخچال 15 ساله شما روی آخرین پایه خود قرار دارد. اگر هنوز از نظر مالی آماده سرمایه گذاری در یخچالی جدید و باکیفیت نیستید، می توانید کمی زمان بیشتری برای خود بخرید.

اجازه دهید تعمیر لوازم خانگی با کیفیت مایک کمک کند

هر وسیله ای در خانه شما در نهایت به جایی می رسد که باید به جای تعمیر، تعویض شود. در یک نقطه خاص، کار تعمیر بسیار پرهزینه می شود و سود بسیار کمی دارد. یخچال شما برای شما سخت کار می کند و ممکن است تعویض آن کمی گران باشد، بنابراین باید از زمان تعمیر و زمان تعویض آن آگاه باشید.

همه تعمیرات به منزله حکم اعدام برای دستگاه شما نیست، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را از بین ببرید، حتماً سؤال بپرسید و هزینه تعمیر را دریافت کنید.

اگر مطمئن نیستید که آیا دستگاه شما باید تعمیر یا تعویض شود، تکنسین های متخصص در تعمیر لوازم خانگی با کیفیت مایک می توانند کمک کنند. ما در تعمیر یخچال وینیپگ تخصص داریم و همه آن را دیده ایم. ما می‌توانیم گزینه‌های تعمیر و هزینه آن را به شما معرفی کنیم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید که برای کیف پول شما منطقی‌تر است.


منبع: https://mqapplianceservices.ca/is-it-worth-repairing-a-15-year-old-refrigerator/

از سوی دیگر، دستگاه گران‌تری که برای شما 1250 دلار یا بیشتر هزینه دارد، در ابتدا کمی طولانی‌تر مانند ده سال عمر می‌کند.

اگر در ابتدا یک یخچال باکیفیت برای خانه خود خریداری کرده اید، می توانید انتظار داشته باشید که با نگهداری مناسب بین ده تا بیست سال عمر کند. این بدان معناست که ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که پس از رسیدن به مرز 15 سال، به تعویض آن فکر کنید.

هزینه تعمیر

نوع تعمیر همچنین نشان می دهد که چه زمانی باید به فکر اجرای تعمیر و یا اسقاط کلی دستگاه باشید. برای اکثر مردم، یخچال هایی که در ابتدا کمتر از 800 دلار بودند، فقط می خواهند حدود 200 دلار برای تعمیر معین هزینه کنند. یک یخچال 1500 دلاری ممکن است نیاز به تعمیر تا 400 دلار یا بیشتر داشته باشد قبل از اینکه بخواهید آن را جایگزین کنید.

آیا ارزش تعمیر یخچال بیش از پانزده سال را دارد؟

طول عمر معمول یخچال و فریزر