آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر 100% عملی ویژه بازار کار | tamirkaran-iran

یکی از اصلی ترین دلایلی که به صورت مستقیم به خرابی ال سی دی لپ تاپ منجر می شود، ریختن آب یا هر نوع مایعات دیگری روی این قطعه است. در این حالت، رطوبت به داخل LCD نفوذ کرده و برد به شدت آسیب دیده و در مواردی ممکن است بسوزد. برد هایولتاژ، قطعه بسیار مهمی در LCD لپ تاپ است که در صورت آسیب دیدن، مشکلات جدی را در این قطعه به وجود می آورد. خرابی مادربرد، موجب نمایش خطوطی در تصویر شده و در نهایت، خرابی اینورتر نیز از جمله دلایلی است که در تعمیر لپ تاپ توشیبا بررسی می شود.

http://clothesonlineshop.ir

برای تعمیر لپ تاپ با مشکل کاهش سرعت، باید بخش های ذکر شده بررسی شده و مشکل هریک از آنها برطرف گردد. هدف نهایی مرکز تعمیرات لپ تاپ Apple ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. مرکز تعمیر لپ تاپ در راستای تحقق اهداف خود از برترین متخصصین و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته است. متخصصین تهران لپ تاپ از بین برترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ برگزیده شده و پس از گذراندن دوره های تخصصی و بین المللیِ تعمیر لپ تاپ به این مرکز راه یافته اند. برای مقابله با مشکل آبخوردگی لپ تاپ به ترتیب مراحل زیر رو طی کنین، البته فراموش نکنین که مراجعه به مراکز تعمیراتی بعد از انجام مراقبت های اولیه هم الزامیه. چون ممکنه بعد از گذشت مدتی آب به اجزای مختلف لپ تاپ نفوذ کنه و باعث بروز خرابی های زیادی بشه.

  • چنانچه تعمیر قطعه ای امکان نداشته باشد و قطعه به طور کلی از دور خارج شده باشد، هیچ جای نگرانی برای کاربر نیست، زیرا مرکز تعمیرات لپتاپ توشیبا خود موظف است تا قطعه جایگزین اصل و اوریجینال را برای برطرف سازی مشکل دستگاه تهیه و استفاده کند.
  • به همین منظور مشتریان باید ابتدا فرم مربوط به ثبت سفارش را کامل کنند و سپس تیم پشتیبانی مرکز خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر با آن ها تماس می گیرد.
  • شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ مشمول گارانتی و ضمانت است.
  • اما چنانچه خود اسپیکر یا اجزا آن آسیب دیده باشند، تعمیرات لپ تاپ نیازی غیر قابل چشم پوشی است که باید در راستای ترمیم و تعویض اسپیکر انجام شود.

تنها دلیل روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ سامسونگ، خرابی مادربرد این دستگاه نیست بلکه خرابی منبع تغذیه که به آن برد پاور هم می‌گویند یکی دیگر از دلایل بروز چنین مشکلاتی در لپ تاپ سامسونگ است. نقش و وظیفه اصلی منبع تغذیه همانطور که از نامش هم پیداست، تامین برق موردنیاز برای لپ تاپ است تا این قطعه روشن بماند و کار کند. به گونه‌ای که برق شهری را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز لپ تاپ تبدیل کرده و از طریق مین برد به تمامی قطعات این دستگاه انتقال می‌دهد. اگر شما هم با مشکلاتی نظر روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ سامسونگ مواجه شده‌اید، تنها کافیست که لپ تاپ خود را جهت عیب‌یابی و تعمیر به نمایندگی تعمیر لپ تاپ Samsung بسپارید. پیش از این که به صورت حضوری برای تعمیر لپ تاپ لنوو مراجعه کنید، بهتر است با نمایندگی Lenovo تماس بگیرید. به این ترتیب مطمئن می شوید که خدمات مورد نظر به شما ارائه می شود و قطعات یدکی و … موجود هستند.

درصورت خوانایی مادربورد، شما می‌توانید، رم فعلی را با یک رم با ظرفیت بمجله خبری تعمیر کاران ایراناتر جابجا کنید. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزئی تری در زمینه هزینه خدمات لپ تاپ ارائه شده است. به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات لپ تاپ شما، به نوع مشکل بستگی دارد. تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی انواع لپ تاپ جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات .

آموزش کانفیگ کردن روتر

کارشناسان این مرکز قادر به ارتقاء چیپ گرافیک بوده و این کار را به صورت حرفه‌ای بدون آسیب رساندن به چیپ گرافیک و مادربورد لپ تاپ انجام می دهند. به هم ریختن تنظیمات کیبورد، تنظیمات اشتباه بایوس، قدیمی بودن درایور و حتی ویروسی شدن سیستم، برخی از عوامل نرم افزاری هستند که عملکرد کیبورد را مختل می کنند. برای برطرف کردن مشکلات کیبورد و عیب یابی این بخش، باید دستگاه توسط یک تکنسین مجرب تعمیرات لپ تاپ بررسی شده و قطعات و اجزای آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض شوند. وقتی صدای غیر عادی از لپ تاپ شنیده می شود، اگر صدا بصورت بوق های ممتد باشد و از اسپیکر لپ تاپ شنیده شود نشانگر مشکلات بایوس می باشد، اما اگر صدا از هارد دیسک یا فن دستگاه باشد نشانگر خرابی این دو قطعه است.

تعمیر آداپتور لپ تاپ

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار