آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع فنی تهران پایتخت | tamirkaran-iran

پس از انجام تعمیرات، لپ تاپ یا کامپیوتر مورد نظر توسط متخصصین، در چندین مرحله تست می‌شود تا از بی مشکل بودن آن اطمینان حاصل شود. اگر در این مرحله عیب دیگری نیز در دستگاه مشاهده شود، قبل از تعمیر آن با مشتری هماهنگ می‌شود. پاور یا PSU (که مخفف Power Supply Unit است) قطعه ای سخت افزاری است که وظیفه تامین برق تمامی قطعات کامپیوتر را دارد. پاور، ورودی AC (که مخفف Alternating Current) با جریان متناوب و ولتاژ ۲۲۰ یا ۱۱۰ را توسط فرآیندی به جریان مستقیم با ولتاژ کمتر و البته ثبات بیشتر که قابل استفاده توسط قطعات کامپیوتری است تبدیل می‌کند. یک کامپیوتر یا لپ تاپ به خودی خود هنگ نمی‌کند یا کند نمی‌شود بلکه برنامه ویندوز روی سیستم دچار این مشکل می‌شود. اگر با واژه فریز شدن در کامپیوتر مواجه شدید منظور همان هنگ کردن سیستم است.

http://clothesonlineshop.ir

تنها در صورتی از آب استفاده کنید که قصد بهره گیری از یک دستمال نرم برای تمیزسازی دستگاه را دارید. برخی از قطعات در درون قاب قرار گرفته که به آنها قطعات داخلی گفته می شود و برخی نیز بیرون از قاب قرار دارند که به عنوان قطعات بیرونی شناخته می شوند. مجموعه این قطعات عملکرد دستگاه را میسر کرده و به کاربر این امکان را می دهند از قابلیت های دستگاه استفاده کند.

  • در کامپیوتر ، شما با فشار دادن کلید Delete وارد بایوس شده و تنظیمات را می توانید تغییر بدهید .اما در نوت بوک به این شکل نیست و هر تولید کننده لپ تاپ برای محصولات خود یک یا چند راه منحصر به فرد برای ورود به بایوس طراحی کرده است.
  • با یک رابط کاربری کاملاً اصلاح‌شده که کاربران قدیمی ویندوز احتمالاً آن را تشخیص نمی‌دهند و انبوهی از ویژگی‌های جدید برای به روز کردن آن، چیزهای زیادی برای هیجان‌انگیز کردن وجود دارد.
  • در این صورت شانس درست شدن لپ تاپ شما بیشتر است، چون هنگامی که لپ تاپ خیس می‌شود اگر رطوبت به مادر بورد برسد پایه‌های برخی قطعات سولفات می‌شوند، و این سولفات موجب اتصالی می‌شود و اتصالی موجب خرابی سایر قطعات و یا چیپ‌ های لپ تاپ می‌شود.
  • یک لپ تاپ از زمان روشن شدن، چندین فرآیند سیستماتیک از جمله تست سخت افزارها و اجرای هسته ی اصلی سیستم عامل را طی می کند تا در نهایت کنترل لپ تاپ به دست سیستم عامل داده شود.

قاب لپ تاپ جزو قسمت هایی از لپ تاپ است که دائماً در معرض شکستگی و آسیب قرار دارد. پس از هماهنگی با کاربر، کار تعمیرات بر روی دستگاه شروع می‌شود و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه تعمیر می‌شود. در صورتی که مشکل دستگاه حاد نباشد، کار تعمیر در همان روز انجام می‌شود و لپ تاپ آماده تحویل به مشتری می‌شود. در این مرحله، لپ تاپ یا کامپیوتر شما توسط متخصصین مجرب با در اختیار داشتن ابزار بروز بررسی و عیب یابی می‌شود.

مجله خبری تعمیر کاران ایران تصادفی لپ تاپ ایسوس، نوسانات الکتریکی، ریزش مایعات روی دستگاه از مواردی هستند که ممکن است لپ تاپ شما را در معرض خرابی های بیشتر قرار دهند. در صورت بروز این مشکلات، هر چه سریع تر باید برای تعمیر لپ تاپ ایسوس اقدام نمایید. لازم به ذکر است، خدمات به دو صورت حضوری و پذیرش در محل انجام می شود و نیازی نیست هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخت کنید.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ در تهران

تیم تعمیرات لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران پس از بررسی کامل و عیب یابی لپ تاپ شما، هزینه کلی ترمیم را برآورد کرده و به شما اعلام می کنند. مبلغ اعلام شده تقریبی بوده و ممکن است پس از پایان روند تعمیرات، کمتر یا بیشتر شود. خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ توشیبا یا هر برند دیگری ریشه در مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری فراوانی دارد.

مرکز تعمیر لپ تاپ

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار