آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع فنی تهران پایتخت | tamirkaran-iran

مرکز تعمیرات لپ تاپ آرتک، تعمیر و رفع کلیه مشکلات و عیوب ساختاری انواع صفحه نمایش و تعویض صفحه نمایش لپ‌تاپ در بالاترین سطح کیفی، انجام می‌دهد. تمامی صفحه نمایش‌های CRT، LCD، LED و OLED برندهای مطرح با انواع رزولیشن‌های تصاویر hd، full hd، 4k در این مرکز قابل ترمیم و بازیابی می‌باشند. به صورت تعویض ال سی دی لپ تاپ بسته به نوع آن می‌تواند هزینه های مختلفی داشته باشد. این مرکز با در اختیار داشتن متخصصین مجرب، ابزار و تجهیزات بروز و دسترسی سریع به تامین کنندگان اصلی قطعات، قادر است مشکل لپ تاپ شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت رفع کند.

نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

در واقع تمام فرآیندهایی که یک رایانه انجام می دهد توسط CPU انجام می شود. با توجه به حمل لپ تاپ ها احتمال آسیب های فیزیکی، خیس شدن و… وجود دارد. در بسیاری از موارد ارورهای سیستمی ایجاد شده با یک تعمیر ویندوز ساده رفع می‌شوند و شما نیازی به تغییر کل ویندوز نخواهید داشت.

مشکل آبخوردگی لپ تاپ را چگونه کنترل کنیم؟

مجله خبری تعمیر کاران ایرانات فوق تخصصی لپ تاپ های لنوو مدل های سری z,g وسایر مدل ها که آی سی I/O نیاز به پروگرام دارد. تعمیرات مشکلات مدار شارژر ، گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی و لپ تاپ های تک چیپ جدید و همچنین جریان کشی . سیستم عامل یک لپ¬تاپ یا کامپیوتر یکی از مهمترین قسمتهای این دستگاه ها می باشد. سیستم عامل یک رابط بین سخت افزار و کاربران می باشد، که توسط شرکت های کامپیوتری مثل Microsoft و Apple نوشته می شوند. بعضی وقتها صداهایی از لپ­تاپ می شنویم که می تواند نشان دهنده مشکلی در دستگاه باشد مثل مشکل بدسکتور درهارد. اگر صدایی از دستگاه شنیدیم بهتر است از اطلاعات هارد backup گرفته زیرا ممکن است اطلاعات از بین برود و بعد نسبت به رفع مشکل هارد اقدام کنیم.

http://clothesonlineshop.irتعمیر و تعویض باتری لپ تاپ یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ است که در پارتی مجزا و به دست تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. اما باید توجه داشت در حالتی که چیپ گرافیک روی مادربورد لحیم شده باشد تعویض یا ارتقاء گرافیک لپ تاپ خیلی سخت می شود و نیاز به مهارت و تخصص ویژه‌ای دارد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه می‌توانید به مرکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید.

آموزش تعمیرات لپتاپ در تهران پایتخت

اگر هم با مشکلی در لپ تاپ سامسونگ مواجه شدید تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ Samsung بسپارید. مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تخصصی ترین نمایندگی لپ تاپ با کارشناسان متخصص و معتبر در تهران می باشد این مجموعه در نظر دارد تا بهترین روش های نگهداری از لپ تاپ را نیز به کاربران خود آموزش دهد. همان طور که اشاره کردیم در خرابی های رایج کیبورد لپ تاپ ، معمولا دکمه های لپ تاپ کار نمی کنند.

  • در صورت نیاز به تعویض قطعه ، قطعه ی مورد نظر با قطعات اورجینال تعویض خواهد شد.
  • اگر نمی خواهید لکه های آزاردهنده ای بر روی صفحه نمایش شما پدید آیند، بهتر است از آب لوله کشی به دلیل وجود مواد معدنی استفاده نکنید.
  • برای بررسی اختلالات سخت افزاری میتونین به بخش Device Manager ویندوز وارد شین و اجزای مشکل ساز لپ تاپ رو با علامت تعجب زرد رنگی در مقابل اسمشون شناسایی کنین.
  • برای اینکه بتوان مشکلات مربوط به لپ تاپ ها را راحت تر حل کرد و افراد بتوانند براحتی این مسائل را حل کنند، نمایندگی هایی در سراسر کشور ایجاد شده است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار