آموزش تعمیرات لپ تاپ آکادمی تهران پایتخت | tamirkaran-iran

تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. به عبارت دیگر بهتر است که بگوییم که برای تعمیر لپ تاپ کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای در انجام این کار امری ضروری است. زیرا در صورتی که لپ تاپ خود را برای تعمیر به دست افرادی که کاربلد نیستند، بسپارید، ممکن است آسیب های جدی به لپ تاپ شما وارد شود و هزینه بیشتری شامل حال شما گردد. سیستم عاملها در گذشته اصلا به صورت گرافیکی نبودند و فقط از طریق کد نویسی می شد با سخت افزار ارتباط بر قرار کرد.

در این روش برخلاف سایر روش های بسته بنمجله خبری تعمیر کاران ایران مثل DIP و مسطح طول پایه ها کم شده، تعداد پایه خیلی بیشتر می تواند باشد و همچنین قطعه فضای کمتری را اشغال می کند. BGA مخفف عبارت Ball Grid Array است و به نوعی از تکنولوژی بسته بندی یا پکیجینگ قطعات الکترونیک مثل پردازنده ها و آی سی های مجتمع اطلاق می شود . درصورت ثبت سريال دستگاه در بانك اطلاعاتي ما ؛ دستگاه همواره از امكانات ويژه و برخي خدمات رايگان برخوردارخواهد بود.

http://clothesonlineshop.ir

اگر هم وقت ندارین تا به صورت حضوری به این مرکز برین میتونین لپ تاپتونو به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران بفرستین. بدنه ی ظریف و باریک لپ تاپ های امروزی باعث کاهش فاصله ی بین قطعات درونی لپ تاپ شده است. پردازش های هر بخش از لپ تاپ گرمایی تولید می کند که ممکن است برای عملکرد صحیح اجزای کناری آن تاثیر منفی داشته باشد. در این میان قطعات مهم و گران قیمتی چون CPU و کارت گرافیک نیز وجود دارند که در اثر گرما دچار اختلال می شوند. فن با انجام عملیات خنک سازی گرمای ذکر شده را کنترل کرده و از قطعات درونی سیستم محافظت می کند. در نتیجه اگر به تازگی فن لپ تاپ مورد استفاده ی شما صدای ناهنجاری می دهد و یا دارای اختلالی است، بدون فوت وقت نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

  • با توجه به اینکه پاساژ ایران و ایرانیان یک مرکز تخصصی و یا به عبارت دیگر بورس تعمیرات لپ تاپ است، مسلما برای تعمیرات لپ تاپ نسبت به مراکز دیگر دارای هزینه کمتری است و تعمیرات لپ تاپ در آنجا مقرون به صرفه تر می باشد.
  • سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ منحصر به دستگاه یا اشکالی خاص نیست و کلیه برندهای لپ تاپ و مشکلات آنها را پشتیبانی می کند.
  • ریختن مایعات روی لپ تاپ می تواند حتی ال سی دی را هم بسوزاند یا اینکه لپ تاپ کلاً دیگر روشن نشود.
  • یکی از مشکلاتی که معمولا ناشی از خرابی کارت گرافیک است، تصویر نداشتن صفحه نمایش است.
  • تعویض انواع چیپ / رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN / رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK / رفع مشکلات مدار POWERING / رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU / رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .

اگر تصادفا پارچه را بیش از حد خیس کردید، آب دستمال را تا حد مناسب بگیرید و سپس از آن استفاده کنید. کارت گرافیک همانطور که از اسمش مشخص است یک بورد الکترونیکی با پردازنده گرافیکی به علاوه چند قطعه مثل حافظه گرافیکی GDDR، خازن و مقاومت و … روی آن است. در گذشته باتری‌ها از جنس نیکل و کادمیوم تولید می‌شدند و اصطلاح اثر حافظه در مورد آنها کاربرد داشت.

تعمیر لپ تاپ با هزینه مناسب

همانطور که رادیاتور گرما را از موتور ماشین شما می گیرد، سینک حرارتی گرما را از واحد پردازش مرکزی کامپیوتر شما می گیرد. هیت سینک یک رسانای حرارتی است که گرما را از CPU به پره‌هایی، که سطح بزرگی را برای پخش گرما در بقیه قسمت‌های کامپیوتر فراهم می‌کنند، منتقل می کند. در ادامه تمامی کابل‌هایی که ممکن است به نوعی در روند تعمیر درگیر شوند –نظیر کابل اسپیکر راست/ساب ووفر -، جدا شده و ارتباط آنها با دستگاه قطع می‌شود.

تعمیرات لپ تاپ اچ پی در کرج

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار