آموزش تعمیرات لپ تاپ آکادمی تهران پایتخت | tamirkaran-iran

انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است. آموزش ریبال چیپ گرافیک، اموزش تعویض چیپ گرافیک، تنظیم دمای دستگاه BGA Machine، استفاده از روغن های مخصوص ریبال چیپ، روش ریبال دستی با هات گان Hot Gun و آموزش تنظیمات بی جی ای ماشین از سرفصلهای اصلی این بخش میباشد. حافظه موقت در لپ تاپ و کامپیوتر به برنامه ها و بازی ها کمک می کند تا به سرعت راه اندازی شده و بسته شوند. CPU یا واحد پردازش مرکزی کامپیوتر اغلب به دلیل اتصال مستقیم آن به مادربرد و ارتباط با سایر اجزای رایانه، مغز کامپیوتر نامیده می شود.

تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی

همانطور که رامجله خبری تعمیر کاران ایراناتور گرما را از موتور ماشین شما می گیرد، سینک حرارتی گرما را از واحد پردازش مرکزی کامپیوتر شما می گیرد. هیت سینک یک رسانای حرارتی است که گرما را از CPU به پره‌هایی، که سطح بزرگی را برای پخش گرما در بقیه قسمت‌های کامپیوتر فراهم می‌کنند، منتقل می کند. در ادامه تمامی کابل‌هایی که ممکن است به نوعی در روند تعمیر درگیر شوند –نظیر کابل اسپیکر راست/ساب ووفر -، جدا شده و ارتباط آنها با دستگاه قطع می‌شود.

  • حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ تاپ های Samsung را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.
  • تعمیرات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ لنوو شامل ضمانت نامه معتبر میباشد و محدود به مشکل خاصی نیست و تمامی ایرادات مربوط به انواع لپ تاپ لنوو را شامل می گردد.
  • با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ امروزه لوازم دیجیتالی و الکتریکی جایگاه ویژه ای در زندگی افراد پیدا کرده اند.
  • بر اثر بروز مشکلات مختلف، ممکن است قطعات و بخش های سخت افزاری و یا نرم افزاری لپ تاپ دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشند.
  • به شکلی که برخی از این نمایندگی ها خدمات مربوط به تعمیر یک برند خاص را انجام می دهند.

تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. به عبارت دیگر بهتر است که بگوییم که برای تعمیر لپ تاپ کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای در انجام این کار امری ضروری است. زیرا در صورتی که لپ تاپ خود را برای تعمیر به دست افرادی که کاربلد نیستند، بسپارید، ممکن است آسیب های جدی به لپ تاپ شما وارد شود و هزینه بیشتری شامل حال شما گردد. سیستم عاملها در گذشته اصلا به صورت گرافیکی نبودند و فقط از طریق کد نویسی می شد با سخت افزار ارتباط بر قرار کرد.

چرا لپ تاپ را تعمیر کنیم؟!

اگر تصادفا پارچه را بیش از حد خیس کردید، آب دستمال را تا حد مناسب بگیرید و سپس از آن استفاده کنید. کارت گرافیک همانطور که از اسمش مشخص است یک بورد الکترونیکی با پردازنده گرافیکی به علاوه چند قطعه مثل حافظه گرافیکی GDDR، خازن و مقاومت و … روی آن است. در گذشته باتری‌ها از جنس نیکل و کادمیوم تولید می‌شدند و اصطلاح اثر حافظه در مورد آنها کاربرد داشت.

در این روش برخلاف سایر روش های بسته بندی مثل DIP و مسطح طول پایه ها کم شده، تعداد پایه خیلی بیشتر می تواند باشد و همچنین قطعه فضای کمتری را اشغال می کند. BGA مخفف عبارت Ball Grid Array است و به نوعی از تکنولوژی بسته بندی یا پکیجینگ قطعات الکترونیک مثل پردازنده ها و آی سی های مجتمع اطلاق می شود . درصورت ثبت سريال دستگاه در بانك اطلاعاتي ما ؛ دستگاه همواره از امكانات ويژه و برخي خدمات رايگان برخوردارخواهد بود.

http://clothesonlineshop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار