آموزش تعمیرات لپ تاپ آکادمی تهران پایتخت | tamirkaran-iran

گاهی وقتا این مجله خبری تعمیر کاران ایران بخاطر خرابی سیستم عامله که با تعویض سیستم عامل میشه برطرفش کرد. در این شرایط، باید باتری فرسوده با یک باتری جدید و منطبق با مشخصات لپ تاپ تعویض شود تا عملکرد دستگاه به حالت عادی باز گردد. از آنجا که تداوم ایرادات باتری و عدم تعمیر یا تعویض این قطعه می تواند بر سایر بخش های سیستم تاثیر منفی بگذارد، بهتر است هرچه سریع تر اقدامات ترمیمی لازم را انجام دهید. می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر و تعویض باتری در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به شکل حرفه ای انجام می شود و همکاران ما تنها از قطعه اورجینال در لپ تاپ شما استفاده می کنند.

چرا لپ تاپ توشیبا روشن نمی شود؟

منظور از سرویس کردن لپ تاپ، بررسی قطعات این دستگاه و تمیز کردن یا در صورت نیاز، تعمیر آنهاست. اجزایی همچون فن، همواره در معرض آلودگی های محیطی و گرد و خاک و … هستند. این درحالی است که تجمع گرد و خاک در فن، به مرور روی عملکرد سیستم تاثیر گذاشته و حتی موجب خرابی قطعات می شود.

http://clothesonlineshop.irبا استفاده از یک آنتی ویروس، سیستم را اسکن کرده و فایل های ویروسی را پاک کنید. خدمات تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در صورت نیاز در حضور مشتری و به صورت فوری انجام می گردد. هر اقدامی که سبب نفوذ قطره های مایعات به داخل نوت بوک شود می تواند آسیبی جدی به آن وارد آورد.

تعمیر یا تعویض فن لپ تاپ یکی از تعمیرات رایج است و به سبب وظیفه مهم این قطعه، بسیار ضروری است. کامپیوترهای قابل حملی که با باتری کار می‌کنند و در هر لحظه و هر زمان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با پیشرفت علم و گسترش کاربری این کامپیوترهای قابل حمل، انواع مختلفی از آن ها وارد بازار شدند.

  • روی صفحه تراشه‌های مختلف سیستم توپ‌هایی با جنس قلع در ردیف‌های منظم به صورت خطوط عمودی و افقی قرار دارند.
  • انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است.
  • بدنه ی ظریف و باریک لپ تاپ های امروزی باعث کاهش فاصله ی بین قطعات درونی لپ تاپ شده است.

در مرحله سوم، لپ تاپ به صورت دقیق عیب یابی می شود تا مشخص شود که دقیقا کدام بخش ها آسیب دیده اند. در این مرحله هزینه تعمیرات لپ تاپ نیز به صورت تقریبی برآورد و به شما اعلام می شود. با توجه به اینکه پاساژ ایران و ایرانیان یک مرکز تخصصی و یا به عبارت دیگر بورس تعمیرات لپ تاپ است، مسلما برای تعمیرات لپ تاپ نسبت به مراکز دیگر دارای هزینه کمتری است و تعمیرات لپ تاپ در آنجا مقرون به صرفه تر می باشد. شرکت پارسیان رایانه به صورت فوق تخصصی در زمینه تعمیرات لپ تاپ های اپل در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد .تجهیزات بروز و قدرتمند درزمینه تعمیرات لپ تاپ به ما امکان فعالیت بر روی تمامی برندها ومدل ها را میدهد.

هنگامی که شارژر به لپ تاپ متصل است باتری روی لپ تاپ نصب باشد یا خیر؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار