آبگرمکن بدون مخزن | تعمیر تهویه مطبوع، تعمیر لوازم خانگی

وقتی شیر آب را می بندید، کویل های گرمایشی نیز خاموش می شوند. این بدان معناست که شما آب را فقط در زمانی که به آن نیاز دارید گرم می کنید. این به شما کمک می کند تا پول زیادی را که برای قبض انرژی خود خرج می کردید صرفه جویی کنید.

تعمیر و نگهداری مخزن بدون مخزن

فضای کم: از آنجایی که به واحد ذخیره سازی نیاز ندارید، برای نصب سیستم نیازی به فضای اضافی ندارید. اگر مجبور به نصب بخاری هستید فقط باید با a تماس بگیرید پیمانکار گرمایش آب چه کسی می آید و خانه شما را بررسی می کند و بهترین منطقه را برای نصب سیستم توصیه می کند.

آبگرمکن های بدون مخزن در زمان های اخیر بسیار رایج شده اند. با این بخاری‌ها نیازی به یک واحد ذخیره‌سازی ندارید—آب در صورت نیاز گرم می‌شود. هنگامی که شیر آب گرم را باز می کنید، سنسورها به سیم پیچ ها سیگنال می دهند که گرم شوند و همانطور که آب از میان کویل ها جریان می یابد، گرم می شود. کلاف های برنجی و مسی رایج ترین هستند. کویل ها خیلی سریع گرم می شوند بنابراین تقریباً فوراً آب گرم دریافت می کنید.

مزایای آبگرمکن بدون مخزن

آبگرمکن بدون مخزن

در قبض انرژی صرفه جویی کنید: سیستم های گرمایش برای گرم کردن آب در صورت نیاز طراحی شده اند. هنگامی که شیر آب گرم را باز می کنید، سنسور کویل های گرمایشی را فعال می کند بنابراین کویل ها آب عبوری از آن را گرم می کنند.

همچنین باید به طور منظم سیستم تهویه را بررسی کنید و از عدم وجود نشتی یا انسداد اطمینان حاصل کنید. برای نتایج ایده آل باید یک گواهی نامه استخدام کنید تعمیر لوازم تجاری حرفه ای برای بازرسی سیستم


منبع: https://www.expressappliancesrepair.com/blog/tankless-water-heaters/

برای اینکه سیستم برای مدت طولانی به کار خود ادامه دهد، باید آن را حفظ کنید. یکی از راه‌های نگهداری بخاری، شستشوی منظم بخاری است تا از شر آلودگی‌های موجود در آن خلاص شوید. شما می توانید کیت فلاش را از a تکنسین HVAC یا یک پیمانکار HVAC الکساندریا را استخدام کنید تا کار را برای شما انجام دهد.

این سیستم های گرمایشی مزایای زیادی دارند:

نکته جالب این است که مدل های زیادی وجود دارد که می توانید در مناطق مختلف نصب کنید. به عنوان مثال، برخی از سیستم ها هستند که می توانید آنها را در کابینت سینک نصب کنید و برخی دیگر را روی دیوار نصب کنید.

طول عمر طولانی: سیستم های گرمایش آب سنتی می توانند تا 15 سال عمر کنند. کارشناسان می گویند که سیستم های بدون مخزن می توانند تا 20 سال دوام بیاورند. این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود زیرا مجبور نیستید هر از چند گاهی سیستم ها را نصب کنید.